Uusi Seksiaalto

largepleasure

Olen ollut parisuhteessa 24v saman kumppanin kanssa ja siihen on mahtunut hyvää seksiä ja melkein seksittömiä aikakausia, ylä ja alamäkiä. riipuen muista elämäntilanteista ja rasituksista.
Joskun aikoja sitten olin kiinnostunut kokeilemaan peppuseksiä, mutta vaimoni torjui sen aivan ehdottomasti. Sittemmin asia jäi varmaan pariksikymmeneksi vuodeksi unholaan.
Kunnes joku kerta rakastellessa tänä vuonna kosketinkin häntä pepun alueelle vähän kuin vahingossa ja siitäkös kiima syttyi..
Olin ihan kummissani.
Ilmeisesti jotain on muuttunut kun hän on nyt neljänkympin pinnassa ja tykkää ihan tosi paljon että hyväilen häntä esileikkien ja seksin aikana pyllystä.
Käy niin kuumana ettei ikinä. Pimpsakin on ihan tosi kuumana. Mahla valuu ja orkut on jotain sellasia että pelkään välillä hänen puolestaan. Hommasin vinyylihanskoja apteekista ja liukkaria.
Ne tuntuu kiihottavan häntä vielä lisää.
Ennen kun alotan itse varsinaisen panon, on hän jo lauennut ja kiemurtelee, tykkään siitä.
Seksimme on estotonta ja nautinnollista. Mitä on tapahtunut kehossa kun moinen muutos on tullut??
Onko muilla vastaavaa kokemusta?
En varsinaisesti työnny kuin vähän sisään kun se on kiinni siitä että pystyykö hän rentoutumaan että aukeaa. Väkisin ei tehdä mitään, vain niin että tuntuu hyvältä.
Kun härnää sormella, pyllyreikä supistelee minkä kerkeää. Silloin vain liukkaria lisää ja hellää koskettelua.
Sormi hänen pyllyssä panen usein ja se on jotain taivaallista katsottavaa kun toinen nauttii sydämmensä pohjasta.
Pimpassakin on voimaa, halutessaan pystyy puristamaan vaikka sormea, tai löysätä että pystyy pitkittään laukeamista.
Pitää olla tyytyväinen että pitkän liiton aikana tällaisiakin aikakausia tulee..

2

434

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • saavuttavat seksuaalisen huippunsa vasta neljänkymmenen ikävuoden kieppeillä. Itsekin aloin nauttia seksistä täysin vasta vähää vaille nelikymppisenä. Toki olin pitänyt seksistä aiemminkin,mutta olin keskittynyt lähinnä puolison halujen tyydyttämiseen. Nyt haluan nauttia itsekin ja ohjaan puolisoa tyydyttämään minut ennen kuin hän itse laukeaa.

      • ---

        20 vuotta on myös saattanut avartaa hänen ajatusmaailmaansa seksistä, asiat jotka nuoruudessa tuntuivat huonoilta ja inhottavilta voivat nyt olla ihan ok, kokeilla. Nuorempana mua inhotti ajatus suuseksistä mutta kun sitä pari vuotta mielessään pyöritteli (tai siis siellä alitajunnassa jossain) niin se olikin ihan okei.

        Ja se on muuten totta mitä sanotaan luottamuksesta. 20 vuotta on pitkä aika oppia luottamaan toiseen ihmiseen ja usein näkyykin seksielämässä vapautuneisuutena mikäli intoa muuten vielä molemmilta löytyy.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      5
      4728
    2. Oot mahtava tyyppi

      En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot
      Ikävä
      43
      4588
    3. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      155
      3673
    4. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      31
      3490
    5. Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?

      He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun
      Maailman menoa
      106
      3486
    6. Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti

      – Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm
      Maailman menoa
      45
      2956
    7. Ikävän karkoitukseen klassikkokysymys

      Mikä biisi saa hymyn huulille ja ajatukset mukavasti siihen yhteen ja ainoaan? 🤩 Laita biisin sanat, älä linkkiä. Alo
      Ikävä
      12
      1070
    8. Pahimman luokan hasardi

      sellainen sinä olet. Sut pitäis peitellä varoituskolmioilla ja vilkkuvaloilla, rajata lippusiimalla ja varustaa silmälap
      Ikävä
      81
      938
    9. Elämäni rakkaus

      Sitä sinä olet minulle ollut. Siksi tämä on kai niin vaikeaa. Jos sinä luopuisit niin ehkä se tulisi luonnostaan sitten
      Ikävä
      63
      829
    10. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      93
      772
    Aihe