Uusi Seksiaalto

largepleasure

Olen ollut parisuhteessa 24v saman kumppanin kanssa ja siihen on mahtunut hyvää seksiä ja melkein seksittömiä aikakausia, ylä ja alamäkiä. riipuen muista elämäntilanteista ja rasituksista.
Joskun aikoja sitten olin kiinnostunut kokeilemaan peppuseksiä, mutta vaimoni torjui sen aivan ehdottomasti. Sittemmin asia jäi varmaan pariksikymmeneksi vuodeksi unholaan.
Kunnes joku kerta rakastellessa tänä vuonna kosketinkin häntä pepun alueelle vähän kuin vahingossa ja siitäkös kiima syttyi..
Olin ihan kummissani.
Ilmeisesti jotain on muuttunut kun hän on nyt neljänkympin pinnassa ja tykkää ihan tosi paljon että hyväilen häntä esileikkien ja seksin aikana pyllystä.
Käy niin kuumana ettei ikinä. Pimpsakin on ihan tosi kuumana. Mahla valuu ja orkut on jotain sellasia että pelkään välillä hänen puolestaan. Hommasin vinyylihanskoja apteekista ja liukkaria.
Ne tuntuu kiihottavan häntä vielä lisää.
Ennen kun alotan itse varsinaisen panon, on hän jo lauennut ja kiemurtelee, tykkään siitä.
Seksimme on estotonta ja nautinnollista. Mitä on tapahtunut kehossa kun moinen muutos on tullut??
Onko muilla vastaavaa kokemusta?
En varsinaisesti työnny kuin vähän sisään kun se on kiinni siitä että pystyykö hän rentoutumaan että aukeaa. Väkisin ei tehdä mitään, vain niin että tuntuu hyvältä.
Kun härnää sormella, pyllyreikä supistelee minkä kerkeää. Silloin vain liukkaria lisää ja hellää koskettelua.
Sormi hänen pyllyssä panen usein ja se on jotain taivaallista katsottavaa kun toinen nauttii sydämmensä pohjasta.
Pimpassakin on voimaa, halutessaan pystyy puristamaan vaikka sormea, tai löysätä että pystyy pitkittään laukeamista.
Pitää olla tyytyväinen että pitkän liiton aikana tällaisiakin aikakausia tulee..

2

437

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • saavuttavat seksuaalisen huippunsa vasta neljänkymmenen ikävuoden kieppeillä. Itsekin aloin nauttia seksistä täysin vasta vähää vaille nelikymppisenä. Toki olin pitänyt seksistä aiemminkin,mutta olin keskittynyt lähinnä puolison halujen tyydyttämiseen. Nyt haluan nauttia itsekin ja ohjaan puolisoa tyydyttämään minut ennen kuin hän itse laukeaa.

      • ---

        20 vuotta on myös saattanut avartaa hänen ajatusmaailmaansa seksistä, asiat jotka nuoruudessa tuntuivat huonoilta ja inhottavilta voivat nyt olla ihan ok, kokeilla. Nuorempana mua inhotti ajatus suuseksistä mutta kun sitä pari vuotta mielessään pyöritteli (tai siis siellä alitajunnassa jossain) niin se olikin ihan okei.

        Ja se on muuten totta mitä sanotaan luottamuksesta. 20 vuotta on pitkä aika oppia luottamaan toiseen ihmiseen ja usein näkyykin seksielämässä vapautuneisuutena mikäli intoa muuten vielä molemmilta löytyy.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

      Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
      Maailman menoa
      118
      2554
    2. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      49
      1983
    3. Koulujen kesälomien siirto

      Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
      Maailman menoa
      134
      1720
    4. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      19
      1618
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      112
      1501
    6. Inhottava stalkkeri

      Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
      Ikävä
      138
      1278
    7. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

      Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
      Ikävä
      136
      976
    8. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      961
    9. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      46
      942
    10. Yhä pyörit mielessä,

      ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa
      Ikävä
      29
      887
    Aihe