Hollywoodin kuumin miesnäyttelijä

sikspak

Pikagalluppi. Kuka? Miksi? Vastaa.

4

830

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • comment

      Ehdottomasti Adam Kaufman, hyvä näyttelijä, ilmeikäs ja todella upean näköinen. Harmi ettei ole päässyt enemmän esiin. Hyvinä kakkosina tulevat Ryan Phillippe, Antonio Banderas ja Eddie Cibrian.

      • faktaa vailla

        Jos totta puhutaan, gallupin taustalta löytyy itsekkäitä taka-ajatuksia. Tekeillä on romaanikäsikirjoitus, jonka päähenkilö on 28 v. yksinhuoltajanainen. Tarvitsen listan naisten suosimista Hollywoodin miesnäyttelijöistä kohtaukseen, jossa päähenkilö valitsee ystävänsä kanssa elokuvaa. Päätökset tehdään miesnäyttelijöiden perusteella. ja pitäähän sitä tietenkin olla totuuden mukainen, vai mitä?


      • KUUMIN
        faktaa vailla kirjoitti:

        Jos totta puhutaan, gallupin taustalta löytyy itsekkäitä taka-ajatuksia. Tekeillä on romaanikäsikirjoitus, jonka päähenkilö on 28 v. yksinhuoltajanainen. Tarvitsen listan naisten suosimista Hollywoodin miesnäyttelijöistä kohtaukseen, jossa päähenkilö valitsee ystävänsä kanssa elokuvaa. Päätökset tehdään miesnäyttelijöiden perusteella. ja pitäähän sitä tietenkin olla totuuden mukainen, vai mitä?

        on ehkäpä Robert Pattinsson ja/tai George Clooney, edelleenkin ja aina vaan. Ei tätä tarvitse perustella, näkeehän sen kun katselee näitä miehiä...


    • yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

      Koskaan nähny missään, mutta tällänen uus ilmesty jostain ku Jeremy Renner. Sais vaan olla hyvä ääni koska tollanen ulkoasu ja falsettiääni on ehkä pahinta mitä on.

      Mutta kuumia, en tiedä. Hyviä joskus näkee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      278
      2593
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2443
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      51
      2182
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      67
      1844
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1618
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      59
      1544
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1396
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1288
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      87
      1099
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      76
      1089
    Aihe