alanyaan 15.5.2004

hei! onko kukaan menossa alanyaan 15.5.?
2337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei millään pahalla,mutta me mennään jo 1.5 alanyaan!!!!!!! silti hauskaa lomaa!!!!!

Äänestä
  • heissan vaan! kyllä minä ja minun neljä kaveriani ollaan lähdössä tuolloin!! ehkä törmäillään siellä! ootko miettiny jotain suunnitelmia sinne? retkiä? ootko muuten käyny aikaisemmin? mulla tämä olis kolmas kerta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiina kirjoitti:

hei! onko kukaan menossa alanyaan 15.5.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu