hotfix XML-asiakirja, Anti-Spyware, Anti-Virus, HIPS, Gadget, FSGUI, DAP52, COMMON ?
Siellä on paljon muutakin. Pitäisi olla DNA nettiturva, millä nimellä siihen kuuluvia tiedostoja on?
Siellä on paljon muutakin. Pitäisi olla DNA nettiturva, millä nimellä siihen kuuluvia tiedostoja on?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ja vielä maksat tommosesta "tietoturva" sotkusta..
vastauksia?
kukaan muu osaa varmaksi sanoa kuin DNA:n tuki; kysy sieltä, jos kerran haluat tuollaisten kanssa vehdata eikä turvasotkusi dokumentaatio kerro mitään. Minä teen mieluummin tietsikalla jotain järkevää tai hauskaa, tilanteesta riippuu kumpaa.
"sotkun" olla. Anteeksi, että satuin katsomaan sinne kansioon.
Antaa olla? No kysyppä sieltä DNA:lta kuitenkin, nehän sen sotkun on aiheuttaneetkin, ei me sun sotkujas pystytä korjaamaan.
tässä tuli taas tyypillinen suomi24-reaktio eli vastaajalle loukkaantuminen kun vastaus ei ollut tarpeeksi kiva, vaikka järkevä ihminen tekisi oitis kuten neuvottiin. Hauska mesta tää.:D
että olen keskiverto, tyypillinen kysyjä. Varmaan joku muukin on kurkistanut nettiturva-kansioon ja tietää (ja pitää omana tietonaan), mitä siellä pitää olla. Malwarebytesin poistin eikä oo päivityksessä tullut takaisin.
>Malwarebytesin poistin eikä oo päivityksessä tullut takaisin. <
Tuo todistaa tämän: >että olen keskiverto, tyypillinen kysyjä.
olisi hauskaa. Ois varmaan aika tylsää.