Vappuheila

Kuka meinaa löytää tänä vuonna oikein ihanan vappuheilan? Minä ainakin...
51857
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Koska mulla on jo kaikkein Paras heila mitä voi olla!!!

Äänestä

Vappuheila kelpaisi kyllä. Täksi vapuksi ja vaikka vapuiksi tästä maailman tappiin.
Tarvittaisiin vain yksi kappaletta Nasse-setää, ikä n. 40-45. Jos vielä olisi mukava, huurmontajuinen ja nokkela luonteeltaan, niin johan tätä Nasse-tätiä vietäis niin, että Nasse-sedänkin hippulat vinkuisivat! ;o)

Äänestä

...tarvii! ne on ihan hölynpölyä koko juttu, ku mä mieluummin otan heilan koko loppuelämäkseni.. enkä mitään kertakäyttöä.. :o)
:D
HUOM! miulla on jo se ihan ikioma heila ;P

Äänestä
  • ...että heila mulle heti ;o) kaikiksi vapuiksi tästä maailman tappiin eli tositarkoituksella & hubimielellä, koko elämäksi!

    Äänestä

en tarvi vappuheilaa sil mul on jo ollu sellane kauvan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seeker kirjoitti:

Kuka meinaa löytää tänä vuonna oikein ihanan vappuheilan? Minä ainakin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu