Irtisanoin tv luvan jo...

Internetseksuaali

kk sitten ja nyt on rahaa millä mällätä. Tekee se ison loven (mmm lisää rakkautta) köyhän elämään 230 euron lisälasku. Suomessa tv ohjelmat on suunnattu mielenvikaisille joten lopetin katselun ja suuntasin internetin ihanaan maailmaan. Onko muita jotka ovat siirtyneet onnelliseen elämänvaiheeseen. Itse en kuulu siihen ryhmään että jätän luvn maksamati ja silti seuraan mielenvikaisten ihmisten tosi-tv ohjelmia. Ihmisellä pitää olla selkärankaa olla myös katsomati... no niitä mielenvikaisten ihmisten ohjelmia. Toivottavasti ei kenellekkään jäänyt epäselväksi kuka se mielenvikainen todella on.

1

277

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Töllö = öllö

      Lopetin myös tupakanpolton tv-lisäksi. Nyt tuntu kuin ois Roope Ankka. En kaipaa mitään BB ynnä muuta pask.. ! Elämääni on pakosta tullut muuta , kun ei enää ole pakopaikkaa sohvasta&tv:stä ja sen tylsistyttävästä vaikutuksesta. Suosittelen lämpimästi myös muille..! ps.meille kun tulee vieraita niin on pakko keskustella, kun ei voi töllöä töllöttää. Erittäin antoisaa pääsee ajatelee omilla aivoilla , eikä katso valtion pakkopropagandaa.. ; -)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      72
      3043
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      55
      2685
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      432
      2295
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2178
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      1976
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      36
      1803
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1566
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1527
    9. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1360
    10. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      29
      1329
    Aihe