M55 soittoäänen nauhoitus

Miten siis käytännössä tuolla m55:lla nauhoitetaan ääni ja laitetaan soittoääneksi?
4666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on ikävä tuottaa pettymys, m55:ssa ei voi äänittää itse soittoääntä :(
mullaki on m55:nen ja vähä vituttaa ku vmo-tiedostoja ei saa soittoääniksi...
se on vaan joku vitun sanelukone jolla ei tee yhtään mitään...

Äänestä
  • kyl niit sillee pystyy laittaa että ostaa datakaapelin ja tietokoneel vaihtaa sen muotoo...
    datakaapelit on vaa niin vitun kalliita..

    Äänestä

  • antti kirjoitti:

    kyl niit sillee pystyy laittaa että ostaa datakaapelin ja tietokoneel vaihtaa sen muotoo...
    datakaapelit on vaa niin vitun kalliita..

    Eikös C60:llä pysty nauhoittaan ääntä ja laittaan soittoääneks? Tosin M55 on waveja mut sitä varten pitää hankkia se datakaapeli.

    Äänestä

Sinun pitää mennä ensin valikkoon jossa on ääniennauhoitus ja kun olet nauhoittanut äänen menet valikkoon ja valitset asenna soittoääneksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuluttaja kirjoitti:

Miten siis käytännössä tuolla m55:lla nauhoitetaan ääni ja laitetaan soittoääneksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu