Audi A6

Voiko itse irrottaa mittariston. Mulla on monitoiminäyttö hajalla. Ennen uuden ostamista pitäs saada numero sarja tietoon. Näyttö toimii osin mut välillä ei näy kun viivat. Uusi maksaa noin 950e. Miten saan mittariston helpoiten irti.
1475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kertominen voisi auttaa, mutta parhaat neuvot saat googlettamalla audifinns

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JR kirjoitti:

Voiko itse irrottaa mittariston. Mulla on monitoiminäyttö hajalla. Ennen uuden ostamista pitäs saada numero sarja tietoon. Näyttö toimii osin mut välillä ei näy kun viivat. Uusi maksaa noin 950e. Miten saan mittariston helpoiten irti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu