Suositelkaa hyviä porrasvalmistajia (myös puusepät metallipajat) pk-seudulla.
Haetaan ensisijaisesti teräsrunkoiset portaat, puiset eivät tosin ole pois suljettu.
Haetaan ensisijaisesti teräsrunkoiset portaat, puiset eivät tosin ole pois suljettu.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minnepäin tulisi? ja onko sulla jo suunnitelmat minkä malliset?
ota yhteyttä
[email protected]
www.caava.fi (teräsportaat) ja www.westeood.fi (puuportaat)
tuli pikku kirj.virhe. siis www.westwood.fi :)
Olin käymässä Vaasan rakennuskeskuksessa Asu Paremmin-messuilla. Huomasin siellä yllätyksekseni, että Suomen markkinoille on tullut uusi porrastoimittaja ruotsalainen Drömtrappor. Malliston portaat vaikuttivat todella hienoilta. Materiaalivaihtoehtoja löytyi myös jokaiseen makuun. Käyppä kattomassa tuolla: www.unelmaportaat.fi
Voihan ne tehdä itsekin :) Meille tarjottiin neljän tonnin hintaan vintinportaita. Kirvesmies lupasi tehdä ne tonnilla. Lopuksi tein ne itse ja hintaa tuli 250 euroa. Kestää myös katseen :))
Hei
Tutustu verkkokaupan www.sisustalasilla.fi laajaan valikoimaan. Osta vakiona tai mittojen mukaan. Mittauskäynnillä tai asennuksella. Täyden palvelun talo.
Täällä on useitakin OKT rakentajien suosittelemia porrasvalmistajia
http://raksakimppa.com/laheta-portaiden-tarjouspyynto/