Ja mitäs ne nämä salattu kanava ilmoitukset nyt sitten on joita eilen ja juuri nyt ilmestyi kaapeliin/Dna
Salattu kanava
PeePeeX
8519
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Taas toimii BB mutta kummia virhe ilmoituksia välillä, muut kortin kanavat toimii silti.
tulee elisallakin välillä mut ne ei kestä kauan muutaman sekan,ei noi johdu operaattorista vaan lähetys päästä(?),ei ole häirinny juur yhtään
että antaako ne sillä välin niille hese ruokaa ja pitsoja kun näkyvyys on poikki??
Haha, juu niin voi olla.
Ps: kyllä tuo katkominen itsellä 10 minsasta ylöspäin aina välillä voi olla, tai ainakin siltä tuntuu.
se voi auttaa kun vaihtelet kanavia tai sammutat boxin tai telkun hetkeks sit päälle niinheti pelaa ainaki mul,vaikka ei tämäkään välttämättä ole mikään korjaus kaikilla
ensimmäisenä kokeilee mutta sit kun huomaa että toinenkaan boksi ei toimi niin jossain muussahan se vika silloin on . Aika vähän kuitenkin nyt on ollut katkoja, mutta enemmän kuin ennen.
Nyt sekos taas mutta uudella tavalla, alkoi silmä pyörimään keltaisella taustalla niinkuin aivan alussa kun bb aloitettiin, onko muilla katkaistu bb.
on tosi paljon ollut teknisiä' ongelmia talossa ja lähetyksissä.
ja onpa tuo laivanupotuskin vaikeeta joillekin..