Ethän pahastu kun löysin sinun kuvia ja tallensin näistä 4 muistoksi sinusta. En voi tätä suoraan kertoa eikä me olla nähty aikoihin ja uskon ettet varmaan haluaisi kuullakaan.
Olet valituissa kuvissa niin säteilevän hyväntuulinen ja huomaa että sinulla on kaikki hyvin. En vain voinut vastustaa kuvien tallentamista ja ne oli vuodelta 2007. Sellaisena haluan sinut muistaa koska tiedäthän, että vuodet tekee kyllä tehtäväns..eipäs noin sanonu kun...vuo...egd..niin moi vaan lähdenkin tästä!
PS. Onneksi et koskaan tätä lue ja jos satut lukemaan et tiedä että tämä on minulta sinusta. Tiedän kyllä ettei edes vuodet saa sinulta pois sitä kaikkialle säteilevää positiivista hehkua.
Olet valituissa kuvissa niin säteilevän hyväntuulinen ja huomaa että sinulla on kaikki hyvin. En vain voinut vastustaa kuvien tallentamista ja ne oli vuodelta 2007. Sellaisena haluan sinut muistaa koska tiedäthän, että vuodet tekee kyllä tehtäväns..eipäs noin sanonu kun...vuo...egd..niin moi vaan lähdenkin tästä!
PS. Onneksi et koskaan tätä lue ja jos satut lukemaan et tiedä että tämä on minulta sinusta. Tiedän kyllä ettei edes vuodet saa sinulta pois sitä kaikkialle säteilevää positiivista hehkua.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mistä tiedät vuoden 2007?
Kuvissahan joskus näkyy päivämäärät tai tiedostoissa.
oletko itse n vai m? Ja onko ko vaaleahiuksinen nainen itse nähnyt näitä kuvia koskaan?
Kiinnostaa....
suunnalta tämä vaalea hiuksinen nainen on? ja minkä ikäinen noin suunnilleen.
että mainitsemasi vuoden 2007 kuvat herättivät uteliaisuuteni. Silloin nimittäin otettiin kuvia paljonkin eräässä tilaisuudessa. Luonteeni hyvyydestä ei nyt sen enempiä mainintoja mutta toivoisin viestisi olevan eräältä tietyltä juuri minulle.
Totta, vuodet tekee tehtävänsä...meille kaikille. "Onneksi" kaikille meille on sama diagnoosi; vanheneminen.
Enkä kyllä pahastuisi, jos juuri hän olisi tallentanut minusta kuvia. Päinvastoin, olisin erittäin immarreltu. Tuntisin itseni hänelle jollain tasolla tärkeäksi, kaikesta huolimatta.
Minulla ei ole hänestä kuvaa muuta kuin sydämessäni oleva ja se kulkee mukanani aina.
Kyllä voi niin olla että juuri se ihailemasi henkilö on kaiken takana ja voi olla niin että juuri se josta vähiten haluaisit kuulla. Kumpiko? Sitä ei välttämättä saa koskaan tietää mutta tärkeintä että tästä tulee hyvälle mielelle.. :)
Tässä viestissä oli osumia, oikeastaan epäilyttävän paljon :D
Vuosi täsmää ja olit analysoinut luonteenikin täsmälleen oikein... ja tietäähän sen mistä se säteilevä hyväntuulisuus johtui, tai siis mikä sai sen entistäkin säteilevämmäksi...
En todellakaan pahastu niistä kuvista, mukavaa jos haluat säilyttää minut kuvina muistoissasi ja sitäpaitsi löytyyhän mullakin muutamia otoksia susta:]
Yhdessä asiassa sentään olit väärässä, vaikkei ollakaan nähty aikoihin niin haluaisin kyllä kuulla sinun kertovan suoraan...
Et säkään ole niin paha kun annat ymmärtää;)
Vuodet ei poista sitä hymyä ja katsetta johon oon rakastunut.
En ole ap kuitenkaan, mutta oon myös ottanut kuvia talteen eräästä upeasta vaaleasta tytöstä, jonka olen tuntenut nyt pari vuotta :)
Sitä hymyä on niin vaikea olla unohtamatta.
hakkeroitunut koneelleni senkin paskiainen?
minä nyt totta puhuisin niin en ole kovin ilahtunut. Haluaisin vain itsekkin titetää, jos olet minusta ottanut kuvia itsellesi? Tareknnathan vähän. Kaikki muutuikin 2008?
silloin ..ja tuli kyllä juhlittua oikein kunnolla, mutta peruukki päässä.. kännykuviako?
Vähänkin tarkempi selvitys paljastaisi liikaa mutta kuvat oli yleisesti saatavilla ja löytyi helposti googlen avustuksella.