Löytyykö Virosta edes jotain pikkukaupunki jossa ei tarvitse joka puolella törmätä venäläisiin ja britteihin? Mie ku ei eestiläiset oikee noista engelsmanneista ja iivanoist tykkkööööööööööö!
Venäläisvapaata?
12
939
Vastaukset
- Saarenmaa ja Pärnu
Varsinkin Saarenmaalla ja jopa Pärnussa venäläisiä tai edes Viron venäläisiä on hämmästyttävän
vähän.- Oruvee
Kyllä meillä Pärnussa on melkein 30% venkkuja.
- pahan alku ja juuri
Oruvee kirjoitti:
Kyllä meillä Pärnussa on melkein 30% venkkuja.
Se selittääkin kaupungin suuret ongelmat.
- Kustaasin
Pakkoko on juuri Viroon matkustaa jos ei venäläisiä halua nähdä?
Lähde Amerikkaan tai vaikka Lontooseen.
Vai eikö rahat riitä?
No sitten pitänee pysyä kotona.- talo palo
kannattaa mennä Pietariin, siellä on suomalaisia ja korealaisia, venäläiset on englannissa, amerikassa, turkissa, joka puolella pilaamassa muiden elämää
- dietl-murmnsk
talo palo kirjoitti:
kannattaa mennä Pietariin, siellä on suomalaisia ja korealaisia, venäläiset on englannissa, amerikassa, turkissa, joka puolella pilaamassa muiden elämää
Pietarihan on iivanoita täynnä. Asutko siellä kun noin mainostat.
- airobik kuido
Ei vaan huvita matkustaa anglo-saksisiin sonta kotivaltioihisi ja maahasi.
- yövartijaat
Noin 95% vironvenäläisistä on valehtelevia neo-stalinistisia ylttiönationalistisia munapäitä! Toivottavasti Homo Rusicus on katoava laji Baltin seudulta. Mutta eipä taida olla kun niitä on Venäjällä 140 miljoonaa valmiina täydentämään jos näyttää että Homo Rusicus on katoamassa Baltiasta.
- elmerghautmnord
Ei pääse ryssistä eroon. Niitä on nykyisin Kirkkoniemeltä Tallinnaan.
- sinnesinne
matka käy saarenmaalle ja kuressaareen..
- mie vaan poeka
me seksituristit
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3884293Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1151628- 1351464
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko691194Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔701028Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151026Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise12957- 38920
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60905- 65901