Tanssityyli naisen
hurmaamiseen..
6390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
"Huonoimmiksi tanssijoiksi rankatut miehet tanssivat vartalo jäykkänä ja heiluttelivat käsiään enemmän kuin vartaloaan."
Sama pätee paritanssissa; vartalosta lähtevä vienti näyttää ja ennen kaikkea tuntuu miellyttävältä.
Kantava vartalo seuraamisessa näkyy ja tuntuu myös hyvältä. Ei edes tarvitse rankata kun hetkessä tuntee seuraako daami vai onko hän vain tanssimassa.
Kun mies on vartalokontaksissa daaminsa kanssa tanssiessa, erogeenisia alueita ärsyttäen, käy parempi flaksi tanssi-illanpäätteeksi, kuin jos vain päätään ja käsiä heiluttelisi musiikin tahtiin?.
Ei muuta ku menoks vartalokontaktilla muistaen tärkeät pisteet naisen "keskikehossa" ja unohtaa kannattaa kukkoelkeet, esim pyrähdykset ja niskan nakkelu.
"Ei muuta ku menoks vartalokontaktilla muistaen tärkeät pisteet naisen "keskikehossa" ja unohtaa kannattaa kukkoelkeet, esim pyrähdykset ja niskan nakkelu. "
- taidat kuitenkin itse kuulua niihin käsien heiluttajiin.. onnea yritykseen..
"Ei muuta ku menoks vartalokontaktilla muistaen tärkeät pisteet naisen "keskikehossa"
- vai naisella tärkeitä pisteitä useampikin keskikehossa? hmm.. mielenkiintoista "tietämystä" sinulla.. :D
olla hieman opittavaa naisista tällä kyseisellä keskikehon pisteiden etsijällä.. :))