Niko S takaisin!

On se nyt kumma kun kerrankin saatiin mielenkiintoinen ihminen bb-taloon niin heti lähtee pois. On kyllä todellakin pettymys jos Niko ei tule takaisin taloon. Onneksi sentään Nino jäi. On sentään jotain mielenkiintoo katsoa. :)
8108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nikos S takaisin sanoo umpiheterokin!
Helvetti tylsä jengi ,apua.
Ihan paskaa koko touhu. Ninokaan ei säteile kun ei ole läpänheittäjää.

Äänestä
  • Jep jep. Niko s ja Nino olis kyllä ihan paras kaksikko talossa. ;D

    Äänestä

Se sai aina jotain sähinää aikaseksi.

Äänestä

Kyllä tämä urho on jo nähty, enemmistö oli sitä mieltä että nyt riitti.

Äänestä
  • enemmistö olisi halunnut säpinää taloon ja Niko S olisi sitä tuonut.

    Äänestä

  • Niko S 4ever kirjoitti:

    enemmistö olisi halunnut säpinää taloon ja Niko S olisi sitä tuonut.

    No millä se nyt takasin tulis? häädetty jo talosta! ei täällä kyllä mikään järjenjättiläisten kokoontuminen oo. perkele.

    Äänestä

  • siorkw kirjoitti:

    No millä se nyt takasin tulis? häädetty jo talosta! ei täällä kyllä mikään järjenjättiläisten kokoontuminen oo. perkele.

    Niinpä juuri. Lopettakaa nyt jo hitto soikoon se Nipsun perään itkeminen! Ei kai koko Suomen BB:n kiinnostavuus voi olla ikuisesti vain jostain helvetin Niko S:stä kiinni. Perustakaa nyt jo uskonlahko sille. Hah hah...Beebeen belastaja Nipsu. Rukoilkaamme hänen paluutaan. Niinpä niin. Öh

    Äänestä

Niko S ei tule takaisin, joten keskityppä sinäkin itse ohjelma-antiin, äläkä enää haikaile menneen perään.
Tympii todella jo toi jonninjoutava ruikuttaminen.
Talossa on nyt toi porukka ja lisää tulee sunnuntaina, joten keskitytään heihin.
Itse en tykkää, että jatkuvasti tulee uusia, menee aina pasmat uusiksi, eikä se sovi minulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


shiver_ kirjoitti:

On se nyt kumma kun kerrankin saatiin mielenkiintoinen ihminen bb-taloon niin heti lähtee pois. On kyllä todellakin pettymys jos Niko ei tule takaisin taloon. Onneksi sentään Nino jäi. On sentään jotain mielenkiintoo katsoa. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu