Miten on?

Kun auto on ollut paikoillaan muutaman vuoden ja renkaissa on ollut ilmaa niin kuitenkin tuntuu pyörivän epätasaisesti, auttaisko siihen tasapainoitus? Tuntuu kun jonkinverran on ajanut niin vähän tasaisemmin kuitenkin kulkis..
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

rengas tasapainotuskoneessa niin sillä se selviää tai tutki nyt ainakin rengas ettei runko ole kieroksi mennyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mmmm.... kirjoitti:

Kun auto on ollut paikoillaan muutaman vuoden ja renkaissa on ollut ilmaa niin kuitenkin tuntuu pyörivän epätasaisesti, auttaisko siihen tasapainoitus? Tuntuu kun jonkinverran on ajanut niin vähän tasaisemmin kuitenkin kulkis..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu