kaiuttimet

radio toimii mutta kaiuttimet ovat hiljaa missä vois olla vika kokeiltu toisella radiolla sama vika
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

piuhat poikki.

Äänestä

Esim. asennettu väärät kaiutinpiuhat, piuhat jotka ei mene mihinkään.Nykyautoissa yleensä neljä paria kaiutinpiuhalähtöjä, joista kuitenkin vain kaksi paria menee itse kaiuttimille. Väreistä näkee, mikä menee minnekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asw kirjoitti:

radio toimii mutta kaiuttimet ovat hiljaa missä vois olla vika kokeiltu toisella radiolla sama vika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu