Varokaa Virolahden taxien kyydissä!Pedofiilikuski tuomittu yrityksestä15 v. tytön kanssa seksiin.Kuka on toi mulkku? Tän päivän kymärissä oli juttu!! Nii, -1966 syntyny! Ajaako vielä koulukyytejä? Nimi esiin että tietää varoa kun oman tytön puolesta!
PEDOFIILITAXI
14
2255
Vastaukset
- :::äiskä:::
En lähtis yleistämään. Kyse on kuitenkin yhdestä, ei tee kaikista takseista rikollisia?
Tämän "mulkun" taksilla ajot on kaiketi ajettu (toivottavasti). Sairas pää ei sillä valittettavasti parane!
Pieni kylä, silmiä kaikkialla :) Ei tule olemaan helppoa kuljeskella... - paulalii
Aikuisellahan toki on vastuunsa, mutta kyllä moni 15-kesänen tyttö osaa käyttäytyä ja pukeutua niin että antaa vääriä signaaleja aikuiselle miehelle. Itse tämän tiedän, koska olen itsekin ollut 15-vuotias tyttö ja kyllä se oli mukavaa kun sai huomiota miehiltä. Kyllä sitä pukeuduttiin avonaisiin paitoihin ja kireisiin housuihin, että saatiin flirtattua komeille opettajille ylä-asteella tai naapurin miehelle. Niinhän me tytöt tehdään, väittäkööt kuka mitä hyvänsä. Se onki sitten eri asia että kestääkö flirtin seuraukset. 90-luvulla ku ite olin teini niin ei kukaan tehny pedofiili-ilmotuksia, vaikka moni mun kaveri olikin aikuisen miehen kanssa. No joo, se oli taas mun mielipide
- 15liianvähän!
Eli sitä ollaan siis pedojen puolella!Huhhuh!Ainakin laki on edes toisella puolella.Kyllä aikuisen ihmisen pitäisi pystyä torjumaan 15 v. tytön "väärät signaalit" eikä muna pystyssä käydä etenemään.En ihan tajuu näköjään kaikkia mielipiteitä!!
- kkkkkkkkkkkkkjjk
15liianvähän! kirjoitti:
Eli sitä ollaan siis pedojen puolella!Huhhuh!Ainakin laki on edes toisella puolella.Kyllä aikuisen ihmisen pitäisi pystyä torjumaan 15 v. tytön "väärät signaalit" eikä muna pystyssä käydä etenemään.En ihan tajuu näköjään kaikkia mielipiteitä!!
15v on nykyään täys kone ja jo antanut naida suuhun pilluun ja persereikään jo pitkään äitin pienet kullan nuput
- sellaista peliä
kkkkkkkkkkkkkjjk kirjoitti:
15v on nykyään täys kone ja jo antanut naida suuhun pilluun ja persereikään jo pitkään äitin pienet kullan nuput
Todennäköisesti tyttö on tehnyt rasvaisia ehdotuksia tai ainakin katsellut vihjailevasti. Yllytys on selvä alkusysäys koko tapahtumalle. Laittakaa tyttö korvaamaan ammatinharjoittajalle aiheutuneet taloudelliset vahingot ja henkiset tuskat mahdolliset oikeudenkäyntimaksut.
- taxia siakas
Pitääkö paikkaansa että toi tyyppi ei enää ajele taxilla?
- ixaT
Sisäsiitoinen virojoki on aika hiljaa ko. tapauksesta,vaikka kaikki tietää aika paljon!! On kovaa touhuu..
- 24
ixaT kirjoitti:
Sisäsiitoinen virojoki on aika hiljaa ko. tapauksesta,vaikka kaikki tietää aika paljon!! On kovaa touhuu..
sisäsiittoinen, sitä juuri! täynnä perässä vedettäviä lampaita. paljon on puheita, teot vain puuttuu.
- on
kyliä pitäjässä jossa kaikki naapurit ovat serkuksia niin kyllä siellä ollaan sukurutsaa harrastettu
- ouugitcerx6er
Virolahtelaisen vuonna 1966 syntyneen taksinkuljettajan lapsen seksuaalisen hyväksikäytön yrityksestä saama ehdollinen vankeusrangaistus putosi Kouvolan hovioikeudessa.
Hyvin tuntemansa 15-vuotiaan tytön syrjäiselle kesämökilleen vuoden 2009 marraskuussa vienyt mies yritti vihjaillen saada tyttöä sukupuoliyhteyteen kanssaan. Tyttö pääsi puhumalla pinteestä ja sai miehen viemään hänet kotiin.
Hovioikeus katsoi kyseisen vihjailun täyttäneen rikoksen tunnusmerkit, mutta pudotti käräjäoikeuden antaman kahdeksan kuukauden ehdollisen kolmeen kuukauteen.
Kymen Sanomat Online 18.2.2011 16:16- ooksää ollu jo.
Nää pikkuakat on niin vosuja jo ollakseen, joku rääväsuinen narttu antaa ehkä tahtomattaan
väärän viestin. Näytellään paikkoja ja äiti ei ole neuvonut häpy-sanan toista merkitystä.
Sitä tuppaa saamaa, mitä tilaa.
- Turhaa valitusta
Näiden nykyajan 15-vuotiaiden ongelmana on että antavat ymmärtää kaikin tavoin mutta eivät ymmärrä antaa. Kun leikkiin ryhtyy pitää katsoa kortit loppuun asti tai pysyä kotona äiteen helmoissa.
- hysteerikko
No mies oli kysynyt, ja tyttö ei suostunut. Taksikuski vei tytön kotia.
Tyttö oli kuitenkin lähtenyt mökille.
Minusta tuomio oli aika kohallaan. Eli ei oikein mistään, ei oikein mitään.
Toki omituista se että yli 40v mies pitää 15v lasta haluttavana. - Jerkkuserkku
Himot ne on hiirelläkin , saati sitten virojokelaisella taksikuskilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai938932Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki484781Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414471Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462726Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001536- 401316
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441266Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641192Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391170Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1681120