PEDOFIILITAXI

virojokelainen

Varokaa Virolahden taxien kyydissä!Pedofiilikuski tuomittu yrityksestä15 v. tytön kanssa seksiin.Kuka on toi mulkku? Tän päivän kymärissä oli juttu!! Nii, -1966 syntyny! Ajaako vielä koulukyytejä? Nimi esiin että tietää varoa kun oman tytön puolesta!

14

2230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • :::äiskä:::

      En lähtis yleistämään. Kyse on kuitenkin yhdestä, ei tee kaikista takseista rikollisia?
      Tämän "mulkun" taksilla ajot on kaiketi ajettu (toivottavasti). Sairas pää ei sillä valittettavasti parane!
      Pieni kylä, silmiä kaikkialla :) Ei tule olemaan helppoa kuljeskella...

    • paulalii

      Aikuisellahan toki on vastuunsa, mutta kyllä moni 15-kesänen tyttö osaa käyttäytyä ja pukeutua niin että antaa vääriä signaaleja aikuiselle miehelle. Itse tämän tiedän, koska olen itsekin ollut 15-vuotias tyttö ja kyllä se oli mukavaa kun sai huomiota miehiltä. Kyllä sitä pukeuduttiin avonaisiin paitoihin ja kireisiin housuihin, että saatiin flirtattua komeille opettajille ylä-asteella tai naapurin miehelle. Niinhän me tytöt tehdään, väittäkööt kuka mitä hyvänsä. Se onki sitten eri asia että kestääkö flirtin seuraukset. 90-luvulla ku ite olin teini niin ei kukaan tehny pedofiili-ilmotuksia, vaikka moni mun kaveri olikin aikuisen miehen kanssa. No joo, se oli taas mun mielipide

      • 15liianvähän!

        Eli sitä ollaan siis pedojen puolella!Huhhuh!Ainakin laki on edes toisella puolella.Kyllä aikuisen ihmisen pitäisi pystyä torjumaan 15 v. tytön "väärät signaalit" eikä muna pystyssä käydä etenemään.En ihan tajuu näköjään kaikkia mielipiteitä!!


      • kkkkkkkkkkkkkjjk
        15liianvähän! kirjoitti:

        Eli sitä ollaan siis pedojen puolella!Huhhuh!Ainakin laki on edes toisella puolella.Kyllä aikuisen ihmisen pitäisi pystyä torjumaan 15 v. tytön "väärät signaalit" eikä muna pystyssä käydä etenemään.En ihan tajuu näköjään kaikkia mielipiteitä!!

        15v on nykyään täys kone ja jo antanut naida suuhun pilluun ja persereikään jo pitkään äitin pienet kullan nuput


      • sellaista peliä
        kkkkkkkkkkkkkjjk kirjoitti:

        15v on nykyään täys kone ja jo antanut naida suuhun pilluun ja persereikään jo pitkään äitin pienet kullan nuput

        Todennäköisesti tyttö on tehnyt rasvaisia ehdotuksia tai ainakin katsellut vihjailevasti. Yllytys on selvä alkusysäys koko tapahtumalle. Laittakaa tyttö korvaamaan ammatinharjoittajalle aiheutuneet taloudelliset vahingot ja henkiset tuskat mahdolliset oikeudenkäyntimaksut.


    • taxia siakas

      Pitääkö paikkaansa että toi tyyppi ei enää ajele taxilla?

      • ixaT

        Sisäsiitoinen virojoki on aika hiljaa ko. tapauksesta,vaikka kaikki tietää aika paljon!! On kovaa touhuu..


      • 24
        ixaT kirjoitti:

        Sisäsiitoinen virojoki on aika hiljaa ko. tapauksesta,vaikka kaikki tietää aika paljon!! On kovaa touhuu..

        sisäsiittoinen, sitä juuri! täynnä perässä vedettäviä lampaita. paljon on puheita, teot vain puuttuu.


      • on

        kyliä pitäjässä jossa kaikki naapurit ovat serkuksia niin kyllä siellä ollaan sukurutsaa harrastettu


    • ouugitcerx6er

      Virolahtelaisen vuonna 1966 syntyneen taksinkuljettajan lapsen seksuaalisen hyväksikäytön yrityksestä saama ehdollinen vankeusrangaistus putosi Kouvolan hovioikeudessa.

      Hyvin tuntemansa 15-vuotiaan tytön syrjäiselle kesämökilleen vuoden 2009 marraskuussa vienyt mies yritti vihjaillen saada tyttöä sukupuoliyhteyteen kanssaan. Tyttö pääsi puhumalla pinteestä ja sai miehen viemään hänet kotiin.

      Hovioikeus katsoi kyseisen vihjailun täyttäneen rikoksen tunnusmerkit, mutta pudotti käräjäoikeuden antaman kahdeksan kuukauden ehdollisen kolmeen kuukauteen.

      Kymen Sanomat Online 18.2.2011 16:16

      • ooksää ollu jo.

        Nää pikkuakat on niin vosuja jo ollakseen, joku rääväsuinen narttu antaa ehkä tahtomattaan
        väärän viestin. Näytellään paikkoja ja äiti ei ole neuvonut häpy-sanan toista merkitystä.

        Sitä tuppaa saamaa, mitä tilaa.


    • Turhaa valitusta

      Näiden nykyajan 15-vuotiaiden ongelmana on että antavat ymmärtää kaikin tavoin mutta eivät ymmärrä antaa. Kun leikkiin ryhtyy pitää katsoa kortit loppuun asti tai pysyä kotona äiteen helmoissa.

    • hysteerikko

      No mies oli kysynyt, ja tyttö ei suostunut. Taksikuski vei tytön kotia.
      Tyttö oli kuitenkin lähtenyt mökille.

      Minusta tuomio oli aika kohallaan. Eli ei oikein mistään, ei oikein mitään.

      Toki omituista se että yli 40v mies pitää 15v lasta haluttavana.

    • Jerkkuserkku

      Himot ne on hiirelläkin , saati sitten virojokelaisella taksikuskilla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      136
      6238
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      57
      4406
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      2918
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      59
      2871
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1885
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1554
    7. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1476
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      37
      1457
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      31
      1271
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      1171
    Aihe