Ford mondeo vm 2000 2.0

Moi! Onko tommonen auto jo tykki esim 1.8 verrattuna? bensankulutus hirmuinen?? kannattaako ostaa? Ja kyseessä MK2 malli!!
2278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mopo on vielä Mersuun verrattuna

Äänestä

Kovalal käskyttäjällä syö kaiken mitä tarjoo.
Rauhallisesti ajellen 6.5 - 8 litraa sekakulutus.

Hyvä Voorrtti, aika yksinkertainne perustekniikka, osia saa hyvn eivätkä ole niin hinnan kiroissa.
Ei niin huoleton käyttöauto mutta hyvä harraste/käyttöauton sekoitus.

2 litrainen on toki tehokkaampi ja sujuvampi ajettava kuin tuo 1.8.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fjordsonsupermajor kirjoitti:

Moi! Onko tommonen auto jo tykki esim 1.8 verrattuna? bensankulutus hirmuinen?? kannattaako ostaa? Ja kyseessä MK2 malli!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu