En vaan

Kilpailla sun huomiosta. Tee sä mitä haluat.

Voimat loppu.
14395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

ihan mahdottomuus,siis kilpailla huomiosta.

Äänestä

olisin voinut kirjoittaa, ihan samoilla sanoilla. Voimat loppu mullakin, joka erän hävisin.
Hänkin on nyt vapaa tekemään mitä haluaa koska ei halunnut mitään mun kanssa.

Äänestä

Hei hei mitäs täällä nyt oikein synkistellään missäs kultsu lymyilee !?

Äänestä

Jos tykkää niin tykkää, minkäs sille voi. Ei pidä luovuttaa ihan helpolla. Aina on toivoa. Tsemppiä!

Äänestä

Sinä olet ylivoimanen ja muut tietävät sen, että sinä olet minun "hän". Kaikki ilkiä paska kääntyy vain heitä vastaan ja tekee sinusta vaan entistä rakkaamman minulle nainen. Tietävät meidän kohtaamisen koittavan ja stressaavat sen tähden.

Äänestä
  • hänen ajattelevan minusta ja meidän tilanteesta. Harmi vain, en ole aloittaja. Oletkohan sinä minun "hän"?

    Äänestä

  • * kirjoitti:

    hänen ajattelevan minusta ja meidän tilanteesta. Harmi vain, en ole aloittaja. Oletkohan sinä minun "hän"?

    Eipä hän taida olla sinun Hän. Oletpa kovin epätoivoinen.

    Äänestä

  • ### kirjoitti:

    Eipä hän taida olla sinun Hän. Oletpa kovin epätoivoinen.

    Oikeastaan tämä on hyvä uutinen, sillä hän sanoi sen ihan toiselle kuin minulle :D

    Äänestä

  • Miksi muuten ajattelet, että muut haluavat estää teidän onnen?

    Äänestä

  • * kirjoitti:

    Oikeastaan tämä on hyvä uutinen, sillä hän sanoi sen ihan toiselle kuin minulle :D

    sinulle oli tarkoitettu.!

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    sinulle oli tarkoitettu.!

    Kiitos kauniista sanoistasi. Kyllä mää omani ja tilanteeni tunnistan ;)
    Odotan tosi paljon meidän kohtaamista. En oikein tiedä mitä pitää vielä tapahtua ja mitä tässä odotellaan, ennenkö voidaan tavata kunnolla, mutta luotan siihen, että sinä tiedät ja otat yhteyttä (?) sitten kun aika on sopiva. Toivottavasti se on jo pian.

    Äänestä

Nyt vasta? Mun voimat loppui siinä mielessä jo ajat sitten erään kanssa. Huomiosta en ole koskaan edes viitsinyt kilpailla... Jatketaan siis näinollen omia polkujamme, ilman että ne enää kohtaa, parempi niin. Jaksamista hänellekin ( ja sinulle ) silti tulevaisuudessa seuraavien kohteiden kanssa.

Äänestä

kilpailla, kun sä oot ykkönen mulle aina.

Äänestä
  • Mistäs mun pitäs se huomata?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-jaksa- kirjoitti:

Kilpailla sun huomiosta. Tee sä mitä haluat.

Voimat loppu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu