Puhelin_ja_email

Lovely_Tamma

Hei, kuinka on meneekö lisälaskutusta Nokian 5230 puhelimella, jos määrittelen siihen näytöllä olevan sähköpostikuvakkeen avulla sähköpostin (gmail)

Puhelin tuo jopa automaattisesti sähöpostin puhelimeen ja semmosta. Sopimuksessani on mobiililaajakaista-mini käytössä. Sen pitäisi 4,90€/kk kattaa internettiyhteydet, mutta kattaako se myös sähköpostin määrittelyt?

Niin kai voisi käyttää, että menee ensin internettiin ja sieltä gmailiin, niin ei tule lisää laskutsust(toivottavasti), mutta se sähköposti, puhelimalla määriteltynä?

0

225

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

        narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
        Maailman menoa
        111
        4649
      2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

        Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
        Maailman menoa
        173
        4405
      3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

        Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
        Ikävä
        95
        1779
      4. Tylsille treffeille

        Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
        Tunteet
        403
        1671
      5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

        Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
        Maailman menoa
        33
        1433
      6. Upeeta! Rauha tulee pian!

        Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
        Maailman menoa
        356
        1127
      7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

        Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
        Ensitreffit alttarilla
        6
        1119
      8. Minkä lempinimen olet

        antanut kaivatullesi?
        Ikävä
        59
        992
      9. Mitä hyvää olet

        aiheuttanut kaivatullesi?
        Ikävä
        67
        989
      10. Miksi et halua

        Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
        Ikävä
        92
        948
      Aihe