Vastaava tuottaja Jukka Kuhanen on tuottanut erittäin onnistuneet megaluokan elokuvajuhlat. Juhlia kritisoivat väittävät, että juhlat eivät onnistuneet. Nuo huhut on ehdottomasti kumottava.
Vastaava tuottaja Jukka Kuhanen, julkaiskaa mahdollisimman pian juhlille myytyjen pääsylippujen määrä ja lipputuotto. Näin saamme huhuilta siivet poikki ja voimme turvata juhlien rahoituksen ensi vuodelle.
Vastaava tuottaja Jukka Kuhanen, julkaiskaa mahdollisimman pian juhlille myytyjen pääsylippujen määrä ja lipputuotto. Näin saamme huhuilta siivet poikki ja voimme turvata juhlien rahoituksen ensi vuodelle.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mistä johtuu yleisömäärän suora valehtelu, ei kerrota lipun lunastaneitten määrää, joka on sitä tulosta. Ja mistähän tuottaja on vastuussa, sanoisimpa ei mistään. Eikä kukaan virkamies joka pyöri ja kehui näitä tapahtumia. Oli vähän ällöttävää katsella muka tähtiä joilla oli vip lippu kaulassa, olivatpahan aika rentun näköisiä ja vanha viina haisi, näitä ja näiden toilailuja vielä kehutaan tuovan tänne rahaa ja hyvinvointia. Hävetkää!!
Milloinka virkamies on ruvennut tuottajaksi tai sitten on jo VP-kin
No mikä on kaupungin rahoilla tuotella ?
Tuottajat on suhteellinen käsite, Voihan tuottaa vaikka tappiotakin ?
päin näköä tyyppiä, joka kritisoi yritystä tuoda jotain uutta ja eteenpäin vievää Nurmekseen. Sitten tämä hemmo (siis varmaankin ihminen) kritisisoi ja kirjoittaa "sanoisimpa", kun pitäisi osata ja ymmärtää, että tuo sana kirjoitetaan - sanoisinpa - muodossa. Tuollaista suomen kielen (kirjoitetaan pienellä s-kirjaimella) raiskausta ei pitäisi sallia!
mie
Nurmes kirjoitetaan isolla
Tekee mieli hipaista keklulla vierasta ,Mikä tulee tätä pientä Gallialais kylää neuvomaan
Meillä ei pilkkuja ja pisteitä .Nussita
Kirjoitetaankos kritisoida sitten kritisisoida vai mitenkä se nyt menee?
Näillä palstoilla on aivan järkyttävän paljon kirjoitusvirheitä, ei kai näihin jaksa enää puuttua.
Itseänikin ne toki kovasti ärsyttävät.
Onneksi asiavirheitä ei näy.
On se mukavaa kun sulla on tuo oikeinkirjoitustaito hallussa, ja voit sillå kerskailla. Onkohan sulla vielä muitakin avuja mitkä meillä muilla on vielä hakusessa. Ota ihmeessä yhteyttä Pikesiin ja Kaikkoseen ja rupea meitä kirjoitustaidottomia konsultoimaan. Kun olet vielä muualta voit saada päivärahaakin palkan päälle. ja vielä yksi maakunnan etu täällä otetaan lähes kaikki huijarit ja keinotteliat avosylin vastaan. Tämä neuvo on ilmainen käytä hyvä ihminen se eduksesi. Pääset tällä tavalla päivärahahakemuksen täyttövaivasta!
Lupaa tehdä VP:stä Elokuva dokumentti ,Sarjassa suuria kyläpomoja
Heti tulee 50000,donaa kaupungilta ja mainetta kunniaa ?
Rahoitus on varma ,Eiku asiaa hiomaan siellä Etelässä.
Johan oli vedätetty nuoria toimittajajia 15000,tuhatta käynyt juhlilla muka,
Näin käy silloin kun pomot panee sanat suuhun ?
Vastaava tuottaja Jukka Kuhanen on antanut oikeaa tietoa juhlista. Kaikki on luettavissa tämän päivän Ylä Karjalassa. Kuhanen antoi oikeat tiedot kävijämäärästä, pääsylipun ostaneista, tuloksesta, jälkirahoituksesta, juhlien jatkumisesta ja tulevasta rahoituksesta.
Kuhanen on antanut kaiken mahdollisen tiedon. Nurmeslaisten tulisi olla kiitollisia Kuhaselle.
Hyvä kun olette saaneet ,Uuden Messiaan kumartakaa ja palvokaa ?
Haamuosallistujat ovat mahdollisuus saada lisää rahaa.
Kävin perheeni kanssa asiointi ja kauppareissulla perjantai ja lauantai päivinä. Laskettiinko meidät (4 henkilöä) tietämättämme osallistujiksi Elokuvajuhlien tapahtumiin?
Lainaus : "Nusen kepuleille källit ovat vain meriittejä politiikassa."
olin VAIN Fintelligensissä koulun kaa
meitä ei saa laskea elokuvajuhlien kävijämääriin
Näin taitava pisnes mies pitää saada Nokian johtoon.
Sieltä vapautuu heti yks, Finne Igen paikka.
tarkistaa jääviyttään? :) Miten on Loma-Nurmeksen hallituksen ja tuottaja Kuhasen hoksottimet toimineet?
Eiköhän anneta, Kuhan toipua urakastaan varmasti voimille otti
Ei ole joutanut päivittämään .US-Blokiakaan .