miten paljon naista voi loukata ennen kuin se romahtaa
33333
loukattu
10445
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ainakin terveydenhuoltoalalla hyvin paljon.
hyppäämällä sänkyyn sen aviomiehen kanssa.
riippuu paljon ihmisestä jotkun ovat kovempia kuin toiset.ja jos loukkaajana on oman perheen jäsen niin se kyllä on kaikista hujin juttu
NÄIN ON!! Loukata voi muita, itsetäydellisyys!!!!!! SUKU ON PAHIN, puukolla kunnolla selkään!! Ajetaan niin ahdinkoon, että on vaara sairastua, MASENNUKSEEN!!
Toisen loukata ?
Jos toinen aiheuttaa mielipahaa ja ahdinkoa, niin eikös me siltikin valita ketä läheisyydesämme on ?
Sukulaisista pääse helposti eroon jättämällä tapaamiset ja niin loppuu turha ahdistus, kunhan vain muistaa olla välittämättä miten he siitä reagoivat.
Työpaikka onkin sitten ihan toista, kun rahaa tarvitsee elämiseen, niin joutuu töissäkin käymään.
Tosin kun työmaalle on luotu selvät ohjeet epäasiallisenkäytöksen suhteen, saadaan tämäkin ongelma aisoihin. Tästä syystä juuri työmaalle pitää aina pyrkiä saamaan KIRJATUT pelisäännöt.
Asioihin pitää puuttua ja toisesta välittää, niin kaikilla on henkisesti helpompaa.
Jätetty on hänet rauhaan. Mut pakaa puhuu,ympäri kotkaa,liioottelee asioita!! HÄNESSÄ EI OLE MITÄÄN VIKÄÄ!! Ne vähät ystävät jotka hänellä viellä on, ne saadaan pysymään viinalla, rahanlainauksella!! KIUSAAJA istuu päivät baarissa, kavereidenkanssa , tarjoaa!!! Mut muuten samapeli jatkuu, haukkumista, valehtelimista, selkään puukotusta!! Hän edelleen kulkee pyhimyksen päänpäällä!! Kai se on lähdettävä lääkäriin hakemaan masenukseen lääkitys, että kestää taas tulevat valheet,ja muut hänen kujeensa!! Vai olisikohan hänen parempi mennä lääkäriin????
On vain meistä itsestämme kiinni suostummeko uhriksi.
Ei se onni ja tasapaino löydy serotoniini pilleripurkista, vaan repimällä itsensä irti ongelmasta.
Kyllähän näillä veijareilla juttuja riittää ja selityksiä, mutta rehellinen ihminen haistaa p-puheen ja hölmöt uskoo.
Rehellisesti ja sydämmellä sanottuna, jätä se ongelma !
Kisakone kasvatetaan sopivasti häijyillä menetelmillä. Se joko romahtaa tai siitä tulee kisakone. Kisakoneille on kysyntää ja ne tienaavat sitten miljoonia ja pelastavat maailman.
Vedin hirventiellä somalialaista kulkukoiraa perseeseen ja kerroin sen muijalleni eli isättömien lastensa äidille.
Kyllä siinä hietasen sataman eniten työstetty vosu laski krokotiilin kyyneleitä rakennekynsilleen ja hyppäsi lukkinsa puikkoihin.
saamaan pillua? toimiix motti