kuinka pääsen

keskusteluketjuissa suoraan viimeisimpään viestiin ilman että koko ketju täytyy selata läpi? Kiitos avusta!
16150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Kerro mitään tietoja koneestasi, kun vaarana on että joku vois vaikka auttaa sua.

Äänestä
  • ...jännittyneen utelias kuulemaan, mitä konetiedoilla ap:n kysymyksillä on tekemistä keskenään...

    -Rr

    Äänestä

  • Rr kirjoitti:

    ...jännittyneen utelias kuulemaan, mitä konetiedoilla ap:n kysymyksillä on tekemistä keskenään...

    -Rr

    Millaiset neuvot annat kysyjälle, oi suuri Guru.

    Äänestä

  • zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kirjoitti:

    Millaiset neuvot annat kysyjälle, oi suuri Guru.

    ...vastaukseksi, puurakenne...

    -Rr

    Äänestä

  • Rr kirjoitti:

    ...vastaukseksi, puurakenne...

    -Rr

    Huusivat lapset ja taputtivat suuria karvaisia käsiään. Kymmenen pojoo, ja papukaijamerkki !!

    Äänestä

Valitset tuosta viestien esitystavasta oikeanpuoleisen ja painat näppäimistöltä end.

Äänestä
  • Uusinta viestiä, niin silloin vasemmanpuoleinen vaihtoehto on paras.

    Äänestä

  • juupajuujajees kirjoitti:

    Uusinta viestiä, niin silloin vasemmanpuoleinen vaihtoehto on paras.

    Sepä se, aina kannattaa muotoilla kysymys kunnolla, jos haluaa kunnon vastauksia.

    Äänestä

Asenna Ubuntu 10.04.1 LTS kun se on nyt jo maturea. LTS:ää tueteaan seuraavat 3 vuotta eteenpäin, siinä välissä ilmestyy kaksi experimental versiota jossa koeajataan uusia ominaisuuksia. Vaikka LTS onkin pitkän tuen versio niin siinäkin on kuitenkin bugeja ja loppupeleissähän se on aina asentajan tai esim. nettisivun tai ohjelman tekijän vika, Ubuntussa näet on vain yksi virhe 10000000000000000000000000000000000000000000000000000 koodiriviä kohden eli tosi puhdasta ja virheetöntä koodia.

Äänestä
  • Jenkkien kehitelmäkotkotuksia kaikki Linuxit.

    Äänestä

  • Kateeksi, kun piti taas tulla trollailemaan paskaa.

    Äänestä

  • öööööööööööööööööööö kirjoitti:

    Kateeksi, kun piti taas tulla trollailemaan paskaa.

    Linus Thorvalds on jenkki.

    Äänestä

  • 69 kirjoitti:

    Linus Thorvalds on jenkki.

    Keitsin Pilikin.

    Äänestä

sivun loppuun...?

Kokeile näppäimistöltä end näppäintä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkumetrien etana kirjoitti:

keskusteluketjuissa suoraan viimeisimpään viestiin ilman että koko ketju täytyy selata läpi? Kiitos avusta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu