Marika on suloinen

I love Marika

Marika on suloinen, ihana, kivasti höhlä, pirtsakka jne jne nainen.
Juuri sellainen joka olisi mukava ottaa kainaloon ja rutistaa ja rakastaa. Harmi omalta kannalta kun hän ilmeisesti on enemmän suuntautunut oman sukupuolensa edustajiin mutta eipä se mittään. Marika voittaa ehdottomasti!!!

14

513

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tooooooo

      Niin on todella suloinen tyttö. Vaikka heteronainen olenkin. En ymmärrä miksi naisten täytyy olla ulospäin kauheita koviksia. Tuo Riikka vaikuttaa myös oikein kivalta.

    • Friedman

      Täysin samaa mieltä!

    • Elisabet voittoon<3

      yhtä ihana kuin Elisabet

    • Totta, Marika on aivan mahtava persoona. Tän vuoden pelastus ehdottomasti.

      Hänen persoonansa on yksinkertaisesti vain niin ihana ja suuri. Pidän hänen sydämmellisyydestä, että hän huomioi paljon toisia ihmisiä ja hänellä on myöskin fiksuja mielipiteitä. :) Hänen seurassaan on myöskin mahdotonta olla surullinen, kun hänen ainainen iloisuus tarttuu niin helposti. :) Hänen ystävänsä on kyllä todella onnekkaita.

      Myöskin se on mukavaa, että jos häntä askarruttaa jokin asia, niin hän rupeaa keskustelemaan kyseisen henkilön kanssa, sen sijaan että alkaisisi puhumaan selän takana. Hyvä esimerkki kun tänään(eilen) se ville luokitteli transvestiilit(tai mitkä lie) pedofiileihin, niin marikaa kummastutti se, niin tänään se sitten otti sen puheeksi villen kanssa kahdestaan ja asiat on nyt sujut. Ei mitään riitoja, vaan mukava juttelu tuokio ja molemmat sai kantansa selviksi. Hienoa, että tuolla talossa on edes jokin joka puhuu sivistyneestikkin, eikä ruppee läyhäilemään.

      Toivon todellakin, että Marika on finaalissa ja jopa taistelisi voitosta. :)

      • Marika plusssssss

        Talon tytöistä semmoinen eloisa, aito ja hauska.Mia taitaa kadehtia Marikan energistä ja kilttiä tyyliä.
        Miia haistaa hänestä sen, että Marika voi olla katsojien suosikki.
        Marika ei koskaan ilkeile muille.Eikä ole koskaan oikein ryrpeäkään.
        Sitä paitsi, hän on myös aika helkutin kaunis naisenalku :)


      • huhhuh...
        Marika plusssssss kirjoitti:

        Talon tytöistä semmoinen eloisa, aito ja hauska.Mia taitaa kadehtia Marikan energistä ja kilttiä tyyliä.
        Miia haistaa hänestä sen, että Marika voi olla katsojien suosikki.
        Marika ei koskaan ilkeile muille.Eikä ole koskaan oikein ryrpeäkään.
        Sitä paitsi, hän on myös aika helkutin kaunis naisenalku :)

        kyllä kiltti ja hyväsydäminen. Minusta kuitenkin välillä pitäisi olla hiljaa ja kuunnella. Marika huutelee omiaan väliin esim. silloin, kun viikkotehtävien ohjeita luetaan. Itseäni sellainen häiritsee. Liika on liikaa...


      • bb KYYLÄ
        huhhuh... kirjoitti:

        kyllä kiltti ja hyväsydäminen. Minusta kuitenkin välillä pitäisi olla hiljaa ja kuunnella. Marika huutelee omiaan väliin esim. silloin, kun viikkotehtävien ohjeita luetaan. Itseäni sellainen häiritsee. Liika on liikaa...

        alusta asti veikkasin Marikasta kauden voittajaa. Aikaisemmarkin voittajat on olleet tuollaisia vähän simppeleitä höpsöjä.


    • I love Marika

      on Marika äänestyksessä:(
      No onneksi kansa tykkää vaikka talolaiset kadehtii pirtsakkaa punapäätä. Mia lähtee mutta toisaalta on väärin äänestää nimellä kun olisi helpompi äänestää numeroilla esim Mia 2, Marika 3, Habib 4 tai jotain koska helposti äänet menee hukkaan kirjoitusvirheiden takia meinaan Marika on helppo kirjoittaa ja plussat ja miinukset löytää perille mutta montako Miiaa menee väärin ja varsinkin hapippia yms.
      No ihana Marika jää taloon!!!

      • habib on tapettia

        suuri vääryys jos tapetti-habib tai mia jäisi ja suloinen Marika joutuisi lähtemään!


      • on!
        habib on tapettia kirjoitti:

        suuri vääryys jos tapetti-habib tai mia jäisi ja suloinen Marika joutuisi lähtemään!

        Marika ei edes kuuluisi äänestykseen, koska on moraalinen päällikkö!


    • I love Marika

      Onneksi jäät taloon ja valittaja Mia putoaa!!!

      • Elisabet voittoon<3

        ihana Marika onneksi jäät taloon ja tapetti habib putoaa!


      • gl,oguö
        Elisabet voittoon<3 kirjoitti:

        ihana Marika onneksi jäät taloon ja tapetti habib putoaa!

        alkaa vasta voittaa ujoutensa. huumorintajuinen poikahan sieltä löytyy. uskomatonta, että neljässä vuodessa on oppinut noin hyvän suomen kielen.


      • Elisabet voittoon<3
        gl,oguö kirjoitti:

        alkaa vasta voittaa ujoutensa. huumorintajuinen poikahan sieltä löytyy. uskomatonta, että neljässä vuodessa on oppinut noin hyvän suomen kielen.

        on tunnettu tosiasia että mitä nuorempana opettelee uuden kielen sitä parempi mahdollisuus on oppia sitä puhumaan hyvin ja muistaa sanat vanhuksilta harvemmin ikävä kyllä enään onnistuu toki poikkeuksiakin on.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      12
      11296
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      37
      3823
    3. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      109
      2989
    4. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      104
      2331
    5. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      70
      1986
    6. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      194
      1731
    7. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      298
      979
    8. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      17
      760
    9. Toisten elämän moralisointi

      Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte
      Tunteet
      143
      705
    10. Missä milloin

      Missä milloin nähdään?
      Ikävä
      53
      679
    Aihe