näin Tunisiassa

bombenhagel

2

712

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • taas vaan jep

      Oletko itse edes käynyt Tunisiassa???
      Katso Suomen rikollisuustilastoja nykyisin... joka ikisessä maassa tässä maapallolla on huonot ja hyvät puolensa.... Itse matkusta Tunisiaan vain siksi, että rauhallisin maa missä ikinä olen ollut. Saa olla tosiaan rauhassa, ei gigolot hypi perässä, koska ei kiinnosta ja he huomaavat sen. Perheen kanssa aina liikutaan. En tykkää enää Euroopan maista tai tavallisista lomakohteista. Suomessakin matkustaminen ei oikein innosta. Täällä Suomessa gigolot kans liikkuu joka paikassa.
      Onhan noita epätoivoisia naisia Suomessakin ja ne on rasittavaa katseltavaa ja hävettää oikein naissukupuolen puolesta. Kuka normaali ihminen ihan oikeasti uskoo että n. 50 vuoden ikäero ei haittaisi tai jotain 20 vuotiasta kiinnostaa yli 60 vuotiaat?? Tottakai poikkeuksia on. Mutta en voisi itse edes ajatella nuorta miestä. Ei vaan jaksa kiinnostaa. Ja vanhat kääkät ei todellakaan innosta kaksimielisine-vitseineen. Suomen siis iltaelämä on pahempaa kuin Tunisiassa.

      Kysyn uudestaan: Oletko edes käynyt koko maassa?

      • ElisaKaunis

        Jep.
        Tunisiassa saa tosiaan olla rauhassa,kun antaa ymmärtää heti,ettei ole kiinnostunut muusta kuin lomasta,ei "patjana" olosta ja kaunis rauhallinen paikka.
        Suomessa ravintoloiden vanhat ukkoset,kaikki yli 55-vee ovat ällöttäviä nuorten tyttöjen iskijäkaartia,eletään mennyttä nuoruutta uudelleen ja ollaan olevinaan,niin nuorta poikaa,todella yököttävää,monella olisi peilin paikka!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      202
      2102
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      159
      1429
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      227
      1061
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      917
    5. 58
      898
    6. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      72
      821
    7. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      47
      813
    8. 93
      777
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      697
    10. Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!

      Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta
      Pyhäjärvi
      107
      682
    Aihe