Kierrellään ja kaarrellaan ja kerrotaan, muttei sitä mihin päin Suomea mennee koko viesti.
Voisi ihan vinkkinä mainita, että jos on ihastunut esim. mieheen ja voisi toivoa, että jotain tulisi niin kannattaisi laittaa minne koko viesti menee eli, esim. Etelä- Savoon.
Vai onko nämä palstat siksi, että halutaan mahdollisimman paljon hyväksyntää ja puhutaan p* tänne ja odotetaan kommentteja " sinäkin olet oma ihkumuksupöksy IhQd44
Voisi ihan vinkkinä mainita, että jos on ihastunut esim. mieheen ja voisi toivoa, että jotain tulisi niin kannattaisi laittaa minne koko viesti menee eli, esim. Etelä- Savoon.
Vai onko nämä palstat siksi, että halutaan mahdollisimman paljon hyväksyntää ja puhutaan p* tänne ja odotetaan kommentteja " sinäkin olet oma ihkumuksupöksy IhQd44
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vois kertoa kenelle menee (mies/nainen) Mihin päin Suomea ja jos alkaa läheltä liippaamaan niin voisi sanoa jos ei enää osukaan kohdille. Inhottaa kun jostai viesteistä tulee "piiloviestejä" jotka voisi vain itse tajuta, mutta muut ei ja sitten ko. henkilö lopettaa koko jutun. Siinä sitten miettii itsekseen, että oliko kyseessä oikea hlö. vai ei.
Hello tää on virtuaali place , siis musta o ihguu ku ei tiedä kenelle menee , mielikuvitus saa ravintoa
Mua huvittaa ja suorastaan kiihottaa noitten mimmien kumana käyminen asian suhteen, siis mimmejähän noiden tätyy olla ; )
Tarkoitín kuumana käyminen
Voisi oikeasti käyttää järkeä noissa viesteissä. En minäkään ollut noin vajaa ala tai ylä- asteella , enkä amiskassa, että pitää spämmätä päivästä päivään jotain keskustelupalstoja täyteen. Turhauttavaa lukea, kun ei mitään järkevää keskustelua synny eikä muutenkaan viesteissä ole mitään järkeä mukana. -Keskustelun aloittanut Ps. olen mies.
kun jutut että tunnisteetkin käy yhteen, ja heti kun liippaisi läheltä ( ? ) vastapuoli ei sanokaan juuta eikä jaata!
Osalle tämä on vain hupia, mutta osalla on oikeasti esim. ikävä, ja haluaisikin ehkä tavoittaa ikävänsä kohteen.
Täällä on harva osa henkilöitä, jotka sentään vastaavat, jos tuntuu, että on väärä tai saattaa keskustelun loppuun > niin sen pitäisi mennä.
Toisekseen..Täällä on nykyisin älyttömiä jutunheittoja esim. sukupuolielimistä, haistatteluja ym., jotka ei kuuluisi edes näille palstoille.
kai silloin halua edes asioiden selviävän jos oletetaan täällä juuri sen oikean olevan, ei kiinnosta,
mitä muuta siitä vois ajatella.
välinpitämättömyys alkaa näkyä jo kaikessa.