Sä voisit

yllätellä mua vähän useammin. On jäänyt niin vähälle viimeaikoina :)
9313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

vähän

Äänestä
  • nyt tarvitse mitään selvennellä. Kyllähän sää nyt tiiät, mitä mää tarkotan :)

    Äänestä

yhtään viestiä enää TULIKO SELVÄKSI.

Äänestä

niistä?;) Eikö ne ole typeriä? Mieki tykkään yllätyksistä, niin.!;)

Äänestä

siellä täällä?

Äänestä
  • lähestymisillä :)

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    lähestymisillä :)

    puolinen?
    urokselle vastaisin, että tarkenna paikat :)

    Äänestä

  • uros vai naaras kirjoitti:

    puolinen?
    urokselle vastaisin, että tarkenna paikat :)

    mä olen nainen.

    Äänestä

ja katseita yllättävillä kohtaamisilla ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Silloin aikoinaan... kirjoitti:

yllätellä mua vähän useammin. On jäänyt niin vähälle viimeaikoina :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu