Tsenkka, G tai joku muu

Moi

Olin yhteyksissä yhteen mieheen jonkin aikaa. Miksi hän ei luottanut minuun vaikka rehellisesti kerroin asioistani ja olin avoin? Miten hän suhtautui minuun? Sureeko hän yhtään, että kaikki loppui meidän kohdalla?

Kiva ja kiitos jos saan vastauksen.
1150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikö kukaan saa asiaan edes mitään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poskella nukkaa kirjoitti:

Moi

Olin yhteyksissä yhteen mieheen jonkin aikaa. Miksi hän ei luottanut minuun vaikka rehellisesti kerroin asioistani ja olin avoin? Miten hän suhtautui minuun? Sureeko hän yhtään, että kaikki loppui meidän kohdalla?

Kiva ja kiitos jos saan vastauksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu