Samalla rahalla lennätte lufthansalla 2 viikoksi nizzaan kuin että tuhlaisitte vaivalla ja kovalla työllä hankittuja rahoja jossain russakkokeskuksessa jossa kansainvälinen kieli onkin venäjä. palvelu on surkeaa ja ala-arvoista, nizzassa kun tilaat vodkan jäillä, niin rukalla tarjoillaan jätkiä voilla, aika homomainen mesta täytyy MYÖNTÄÄ.
RUKALLA REILUSTI VIELÄ TILAA
2
464
Vastaukset
- mammuli 84
pitää pistää harkintaan, paljos rukalla maksaa sellanen 1 viikko 2 lapsen kanssa jos majoitumme mökkiin? ajankohtana on pääsiäinen. vai kannattaako mielummin eksyä hotels.com ja ottaa äkkilähtö kreetalle?
- johnssoni
ei ruka ole näkemisen arvoinen paikka, tulette 101% PETTYMÄÄN. ja muutenkin keskus on varustettu ja linnoitettu russakko ja homohinttarilökäpöksy ÄÄLIÖPÄILLÄ. säästätte vähintään 1000e jos menette ulkomaille ja jää vielä kaupanpäälle mieli että tänne uudestaan. Kreikka on näkemisen arvoinen mesta ja sopii eritoteen lapsiperheille hyvien uimarantojen ja nähtävyyksien takia!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain31911983Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15611117Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2646459Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2395273Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1813737- 1743568
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin542571Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292010Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121854Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1061801