joka hakee myyntiassistentteja mol:in sivuilla..sopii tapaamisia ja avustaa paperihommissa..hmm en ole ikinä kuullutkaan tollaisesta firmasta.. pankkiiriliike,mikä oikeen mahtaa olla, maksavat peräti proviisio palkkaakin
mikä on
bon pankkiiriliike
5285
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ota ekaks selvää, niin mäkin teen aina.
oho, täällä samalla foorumilla, eläkesäästämisen alla oli todella paljon juttua tuosta yrityksestä, ei kovin hyvää kuvaa tullut, onko ketään kotkalaisia käyttänyt tota palvelua, itse en ainakaan käytä jos yhteyttä ottavat
kaikenlaisia sijoitusyrityksiä, jotka yrittävät houkutella työntekijöitä lupaamalla maat ja taivaat. Käytännössä tilanne on kuitenkin toinen. Kannattaa aina googlettaa yrityksen tiedot ja ottaa selville, minkälainen firma on kyseessä, niin välttyy sudenkuopalta.
firman ohi, tuossahan tuo kirkkokadulla näyttää olevan, aika hiljaisen näköistä oli, ei kettään missään
nää on just näit firmoi, mitä mie kartan. Ei Kotkass tällänen myyntiassistentin duuni lyö leiville. Ihmiset on varovaisii näitten pankkijuttujen jälkee.
Aina tehää houkutteleva ilmotus ja muuten homma peestä.