keikoilla, esim. tulevan joulukiertueen aikana? Kuinka se käytännössä tapahtuu? Eivät varmaankaan päästä lämpiöön/takahuoneeseen, vai miksi sitä kutsuisi?
Jakaako Katri nimmareita
3
465
Vastaukset
- pettymyksiä kokenut
edes yrittämään. Olen itse yrittänyt useaan otteeseen aika erilaisissa konserttipaikoissa, eikä ikinä ole onnistanut. Katrin kanssa ei pääse kontaktiin. Lienee myös muutenkin ns. vaikeasti lähestyttävä. - Diivailua. Myös manageri tuntuu suhtautuvan nihkeästi ajatukseen perustuen aiempiin kokemuksiini.
- mukavia kokenut
Ei pidä lainkaan paikkaansa. Katri on mitä mukavin ja luontevin ihminen. Hänen kanssaan pääsee oikein hyvin juttuun. Liljalta kannattaa kysyä,voisiko Katria käydä tervehtimässä.
- Oli miten oli!
Et sinä tosimielessä ole sitten yrittänytkään!!??
Kuten olen aiemmin todennut se riippuu tilanteesta!
Itse olen nimmarin saanut aina,kun olen sitä ollut vailla - ei mitään vaikeuksia - !! Hänhän ei kyllä ole mikään diivailija - ei sinne päinkään! Pikemminkin päinvastoin.
Mitä manageriin tulee hän osaa työnsä! Että näin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2153647Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen143519Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä912608Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman122199Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling592160Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.111919Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue481745- 901601
- 791207
- 721163