Tuksun levyjulkkari

Meni munilleen tuksun levynjulkistustilaisuus, kun neiti oli jämähtänyt keikkapaikalleen Lahteen. Agentti on nyt todellatodella vihainen. Jos joku muistaa nassesedän, niin varmaan ihan yhtä vihainen.

Mediakikka Tuksulta. Tosivanit jaksaa odottaa levynjulkistusta vielä tovin.
1213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tussu taittaa ratkoo pulman antamalla lompakon lerpattaa. Tuskin mitään muuta onkaan millä kauppaa vois käyvä. Kuka sitten meinaa OSTAA sitä levyä? Toivottavasti PAINOS on sellanen 50 tuhatta kipaletta ja erikois kansilla. Tussu sopis hallitukseen hyvin, yhtä luotettava friidu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuksuttajafani kirjoitti:

Meni munilleen tuksun levynjulkistustilaisuus, kun neiti oli jämähtänyt keikkapaikalleen Lahteen. Agentti on nyt todellatodella vihainen. Jos joku muistaa nassesedän, niin varmaan ihan yhtä vihainen.

Mediakikka Tuksulta. Tosivanit jaksaa odottaa levynjulkistusta vielä tovin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu