Teitä kiihottaa pyllevät

keskustelut, alan miehiä, eikö. Myös lukijat ovat piilosti kaksi jakoisia. Heitäkin
kiihottaa.
Ne ovat pylleviä huumorin viljelijöitä jotka niin haluavat päteä,
Mutta sen uskonkin aikuisista miehistä, linnoissa seonneet.
1166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kiihota todellakaan. Olen kykkinyt paljujen yllä perse paljaana
niin monet vuodet, että se syö miestä ja munaskuita vieden
viimeisenkin kiihottumisefektin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sulo-inen Pylle. kirjoitti:

keskustelut, alan miehiä, eikö. Myös lukijat ovat piilosti kaksi jakoisia. Heitäkin
kiihottaa.
Ne ovat pylleviä huumorin viljelijöitä jotka niin haluavat päteä,
Mutta sen uskonkin aikuisista miehistä, linnoissa seonneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu