syysloma Espanjassa

Perheen nuoret haluaisivat syyslomaviikolla (22.10 - 31.10.2010) Espanjaan. Vinkkejä? Paikka pitäisi olla lähellä jotakin isohkoa keskustaa ja ruokailu edullista.
1602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ette etsi ihan itse tai mene vaikka matkatoimistoon kysymään samaa? Noilla ehdoilla löytyy Espanjasta Kanarialta kymmeniä paikkoja....onko oikesti niin vaikeaa päättää mihin menee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mamma_betalar kirjoitti:

Perheen nuoret haluaisivat syyslomaviikolla (22.10 - 31.10.2010) Espanjaan. Vinkkejä? Paikka pitäisi olla lähellä jotakin isohkoa keskustaa ja ruokailu edullista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu