Etuilua, kiilaamista?

VAG-Areenalla joku on hankkimassa uutta Audia ja kirjoittaa näin:

Clip---------
Tuotantoviikko on 43 ja marraskuussa pitäis auto olla alla eli parin kk:n toimitusajalla. Tutun myyntipäällikön avustuksella pääsin ns. jonon ohi.
Clip---------
2503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Automyyjä on vain saanut asiakkaalle uskoteltua, että tämä kuuluu paremmin kohdeltavaan VIP-ryhmään... Eiköhän toi pari kuukautta ole ihan normaali toimitusaika.

Äänestä

Voihan se ohittaa oman liikkeen muiden myyjien autoja myyntipäällikön ominaisuudessa... Järjestää vaan tilauslomakkeiden päivämääriä. Toinen asia olisi tietysti kanssa kiva tietää...mikä autoliike on kyseessä. . Muuten sanoisin että sopii merkin tyyliin AIKA HYVIN!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Observaattor kirjoitti:

VAG-Areenalla joku on hankkimassa uutta Audia ja kirjoittaa näin:

Clip---------
Tuotantoviikko on 43 ja marraskuussa pitäis auto olla alla eli parin kk:n toimitusajalla. Tutun myyntipäällikön avustuksella pääsin ns. jonon ohi.
Clip---------

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu