Arvoikkain habbokama

MULLA ON ARVOKKAIN HABBOKAMA SE ON DJHOMO-SETTI

KUVA:
http://www.hogwild.net/images/hog/hog-dj-homo.jpg

MOI
3766
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

HITSI OISPAS MULAKIN TOMMONEN KAMA ;D LOL SENTÄÄN ;DDDDD TOI ON VARMASI 100000 KOLEN ARVNEN ANAKI!!!!!!! IHQQ????????????????? EN KYL O HOMO MUT TO O KYL HABON ARVKAIN KAMA ;DDD

Äänestä

vi*** toi ei ees oo kama habos se n joku h***

Äänestä

jooooo LOL

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seko5 kirjoitti:

MULLA ON ARVOKKAIN HABBOKAMA SE ON DJHOMO-SETTI

KUVA:
http://www.hogwild.net/images/hog/hog-dj-homo.jpg

MOI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu