Käynnistypoljin

Mitä teen kun solifer SFR ja käynnistyspoljin on jumissa?
Ei pysty polkasemaan käyntiin?
Voisiko joku kertoa ohjeita?
4230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En niinkään sano tätä merkkikohtaisesti. Avaa variaattorin koppa niin huomaat varmasti itsekkin mikä on pielessä. Siinä ei ole montaakaan osaa, joten katsele hetki rauhassa. Varo ettei palautusjousi syystä tai toisesta lennä pois paikaltaan. Se on jokseenkin ärsyttävä saada paikalleen jos ei tiedä mitä tekee.

Äänestä
  • Saatkos muuten sähköstartilla käyntiin?

    Äänestä

  • yhden_mielipide_toiseen kirjoitti:

    Saatkos muuten sähköstartilla käyntiin?

    Joo saan

    Äänestä

  • mopoilijs_1234 kirjoitti:

    Joo saan

    Hyvä. Halusin vain varmistaa ettei kyseessä ole kiinni leipominen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mopoilijs_1234 kirjoitti:

Mitä teen kun solifer SFR ja käynnistyspoljin on jumissa?
Ei pysty polkasemaan käyntiin?
Voisiko joku kertoa ohjeita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu