Onko tarvetta?

Olisi kaupan 200-sarjan diesel koneet. Toinen on manuaali laatikolla, hinta 250e. Toinen on M55 automaatti laatikolla jossa turbiini lähes uusi, hinta 350e. Löytyisi myös VM.1983 240 farkku ja VM.1977 242 varaosakäyttöön jos kiinnostaa. Hinnat voidaan sopia. Ei ole paljoa.
0159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Volvia kirjoitti:

Olisi kaupan 200-sarjan diesel koneet. Toinen on manuaali laatikolla, hinta 250e. Toinen on M55 automaatti laatikolla jossa turbiini lähes uusi, hinta 350e. Löytyisi myös VM.1983 240 farkku ja VM.1977 242 varaosakäyttöön jos kiinnostaa. Hinnat voidaan sopia. Ei ole paljoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu