haen juttuseuraa? Vähän on yksinäinen olo nyt:(
Jos ei kuulu soittoja, menen naapurin miehelle kylään...parempaa miestä saa moni nainen hakea..ei juo liikaa, ei lyö, ei pahaa sanaa sano ja tulee kaikkien ihmisten kanssa toimeen ja kaikki hänestä pitävät - miksi en "ota" häntä?
Jos ei kuulu soittoja, menen naapurin miehelle kylään...parempaa miestä saa moni nainen hakea..ei juo liikaa, ei lyö, ei pahaa sanaa sano ja tulee kaikkien ihmisten kanssa toimeen ja kaikki hänestä pitävät - miksi en "ota" häntä?
Vastaukset 10
Vanhimmat
Niin mikset?kerroppa itse.
Tunnetko hänet? Haluaisin että tutustuisit, on hän niin hieno mies:)
En oo kiinoostunut miehistä.
Mutta kuvauksesta päätellen hän on aivoton munaton kykenemätön.toivotan hänen kansaan nautinnon hetkiä.nyt ei taas ehi näitä enempää.
Oot kuiteskin joku puppelipoika.
Ehkä siksi kun hän ei asu yksin?
Hän asuu yksin nykyään, jäi leskeksi nuorella iällä 20 v aikaa:(
Sydän vielä jaksaa ja ketjut pitää liikkeessä.
Mä kerron, että Viljanen on ok. Laitetaan plussii ja miinuksia. Ärsyttävä tupakkayskä, mikä vituttaa aamulla. Oon tuntenut tän jokusen vuoden. Ollu sen kaa rosiksessa ku oli yks juttu. Mut poistettiin salista kun mä aloin sekasin kommentoimaan kusipää boxaajaa. Sen pitää tehdä NYT 5-vuotis suunitelma. Kaikkien - ketkä on eksynyt niin pitäis suunnitella elämää. Ja sit sen pitää bonjaa kauan se voi lonnii jonku kämpässa. Siinä mielessä on ok ku tääl on paljon sen luottokaiffoja. Tää tyyppi ei yksin jää. Se aikoinaan auttoi kaikissa asioissa. Nyt tarvin sen apua. Olen just nyt liikuntakyvytön, niin täytyy koittaa jeesaa sitä siivouksessa.
Ja kyl nyt o ELÄMÄ kunnossa.