Kun

oon vaan niin ujo. Sen kun ymmärrät niin ymmärrät myös mua paremmin. :/
5274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voiko siis kahden ujon suhteesta tulla mitään. Ehkä sitten jos alkuun pääsisi jotenkin :)

Äänestä
  • Sun kannattaa etsiä joku reippaampi.

    Äänestä

se on vain söpöä vähän ujostella :)

Äänestä

Ymmärrän kyllä. Voisitko kertoa miten ujoa pitää lähestytä. Mitä sinä odotat "häneltä".
Kyllä minä puoliväliin tulen vastaan ja vaikka pidemmällekin kun vain tietäisi mitä pitäisi tehdä.
Nyt voit esittää tässä toivomuksia miten ujo ihminen toivoo. Kerro meille.

Äänestä

on helpompaa kun näkee toisen sanojen takana. Kokemuksellinen elämys on aina enemmän kuin mielen leikki ja täällä kaikki on vain korostetusti sitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


X.X. kirjoitti:

oon vaan niin ujo. Sen kun ymmärrät niin ymmärrät myös mua paremmin. :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu