Britneyn uusia bikinikuvia (perse näkyy)

88636
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kiva tankki! Ei ihmekään, että haluaa aina käsitellä kaikki kuvat ennen julkaisua. Niin minäkin tekisin, jos olisin noin tuhti.

Äänestä

kuten aiemmissa viesteissä on tullutkin jo todettua että kyseiselle sivulle ei kannata mennä...
ainakin f-secure ohjelma ilmoittaa viruksista joita sivulla on...

Äänestä

Kyllä hän minun mielestäni sexylta näyttää. Normaali nainen.

Äänestä
  • Aika isokokoinen neiti tosiaan....

    Äänestä

Normaali. Eipähän kolise luut vastakkain jos takuapäin jengan kiristää.

Äänestä

Britney on kyllä hiukkasen päässyt pyöristymään. Kuitenkin vielä normaalimitoissa, ihan nätti edelleen. Biletys ja viinakset on tehneet tehtävänsä näköjään...

Äänestä

Oletteko tosiaan noin median aivopesemiä? Aivan normaalipainoinen nainenhan tuo on, mieluummin jopa hoikka. Nuo kuvat on tosin otettu sellaisesta kulmasta että näyttää pyöreämmältä kuin entä jos edestä päin ottaisi. Mutta siis voi vittu... "tanakka", "läski"... ei ihme että joka toisella teini-tytöllä on nykyisin jokin syömishäiriö, menkää itseenne!

Äänestä
  • no jos ei muille kelepaa niin tuokaa tänne

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jghjjhj kirjoitti:

http://www.gobritney.com/britney-spears-3357-2.html

http://www.gobritney.com/britney-spears-3357-3.html

http://www.gobritney.com/britney-spears-3357-0.html

http://www.gobritney.com/britney-spears-3357-1.html

aika tanakka... mikä kännykkä tuo muuten on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu