http://www.netcarshow.com/kia/2011-optima/800x600/wallpaper_01.htm
Siinä on sellainen kaunotar että puolet kalliimat autot tulevat häpeämään rinnalla. Ai niin mutta Kiallahan on eräs maailman parhaimmista muotoilijoista, Peter Schreyer (esim. Audi TT)
Siinä on sellainen kaunotar että puolet kalliimat autot tulevat häpeämään rinnalla. Ai niin mutta Kiallahan on eräs maailman parhaimmista muotoilijoista, Peter Schreyer (esim. Audi TT)
Vastaukset 9
Vanhimmat
Seuraavasta tilistä pitää ostaa, hieno piili.
selvä kopio avensiksesta.
Olet siis tosissasi sitä mieltä että Peter Schreyerin johdolla kopiodaan muiden valmistajien tuotteita? Johan vitsin murjasit.
Civikiä kopioitu. Siksi hiono.
Audi TT on ruma kuin mikä. Ei nämä silti pärjää italialaisille.
Fiatithan ne vasta hiemoja on. Siinä on italialainen helmi XD
Tossa kun ajelin itäsuuntaan niin autonkuljetusrekkojen kyydissä näkyi menevän Venäjän suuntaan Optimoita, on sutjakkaan näköinen peli. Vielä hienompi luonnossa kuin kuvissa, ihme jos Deltta ei noita pysty myymään kärkikymmenikön joukkoon. Hienoimman näköinen Kia tähänmennessä.
Auto Mundial ohjelmassa kerrottiin, että Optimasta tulee pari kuukautta julkaisun jälkeen myös hybridi.
Nopeaa toimintaa :-)
Keskisessä Suomessa volvon jälleemyyjä tulee ottamaan kian valikoimiinsa.