Kertokaas rakkaat suomi24:läiset että jos voisitte viettää unelmallisen ryyppyillan niin keiden julkkisten kanssa viettäisitte illan, jos mahdollisuutena teillä ois valita 4 ihan ketä tahansa julkkista maailmasta...Itselläni valinnat olis : Robert De Niro, Al Pacino, Jack Nickholson ja Kevin Spacey...Noiden herrojen kanssa ois kiva ottaa kuppia ja viettää hulvaton lauantai-ilta ja nauraa itsensä kuoliaaksi... :D
Vastaukset 3
- tajuu
Mitä unelmallista on jonkun mopon potkimisessa käyntiin?
- Hjördis.
Malkovich, mutta mä luulen että se vois kesken hersyvän hetken yhtäkkiä päättää ettei se tykkää jostain tilanteen asiasta ja esimerkiksi lähteä vain paikalta kesken eikä kukaan saisi koskaan tietää miksi.
Tod vaikea kysymys, koska pitäisi sommitella ryhmä niin että porukka sopii yhteen. Huomaan myös, että jos pitäisi valita naisia niin suomesta tulee useita hauskoja mieleen mutta esim. jenkkiläisissä kaikki tuntuvat jotenkin sopimattomilta tarkoitukseen. Joku Angelina ehkä, mutta sitä häiritsisi epäluulotyyppisesti varmaan kanssa moni asia ja yleisö ym.
Mutta Pacino ja Nicholson nyt sopisivat varmaan melkein mihin tahansa porukkaan ja vanhoina ukkoina katsoisivat hommelit rauhassa loppuun eli aika varma valinta todnäk.- Minä valitsen
Val Kilmeriä mä voisin tarkastella noin kymmenen minuuttia mutta mä luulen että mä tulisin pettymään. Jos en, olisi varmasti hyvää peruskauraa ryhmään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791406
- 851273
- 1021023
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7586Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30556Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44522Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520