jarru asiaa!?

mistä johtuu jarrujen kitinä? palat vaihdettu juuri eteen! onko jotain" kikkaa" tai ainetta millä kitinän sais pois?kiitollisena neuvoja kaipaava!!
1205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikäli ostit tingeltangelpalat, niin pitäisi hankkia erikseen kitinänvaimennuslevyt. Merkkipilkkeissä ne ovat mukana automaattisesti. Mikäli kuitenkin alla on jo merkkipalikat, niin lienee parasta vain totutella ktiinään.
Itsellä tarvikekappaleet ja hitusen joskus vinkuu. Ei kuulu autoon sisään, ellei ikkuna ole auki. Eli enpä ota stressiä:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mb280se kirjoitti:

mistä johtuu jarrujen kitinä? palat vaihdettu juuri eteen! onko jotain" kikkaa" tai ainetta millä kitinän sais pois?kiitollisena neuvoja kaipaava!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu