Olen kyselllyt tamperelaisilta ja jopa Pub Goljatissa kupittelevilta että ovatko nähneet Vanha Liitto Ry paitoja päällään pitäviä miehiä? Vastaus on ei yhtäkään miestä ole nähty:D
Ei näy huppareita Tampereellakaan:D
aiheutanpanetusta
6453
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minä taas olen nähnyt paljonkin. En tiedä onko näkömme erilainen. Tuollakin filmeissä on jotain kommentteja
kyseistä bupista. Liekkö sekin sitten harhaa, kun kaikenlaista nykyään puhutaan.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bMjGsN-bG00J:www.tietoportti.com/Vanha_liitto-videot-_H8QrxqKNMc.html vanhan liiton pubit&cd=4&hl=fi&ct=clnk&gl=fi
Kai pitäisi olla stadissakaan. Täällä palstoilla kun liikkuu kaikenlaista porukkaa, niin ota sitten selvää mikä on tarua ja totta. Eihän sitä nyt voi tietää.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:4WkXFLgPzLIJ:keskustelu.suomi24.fi/node/9072087 ei näy vanhanliiton huppareita&cd=1&hl=fi&ct=clnk&gl=fi
Ei näy Niksua Veijon Facebook kavereissa. Kuka viitsii nähdä niin paljon vaivaa, jotta pitää penkoa toisten kaveri tietoja. Suorastaan huvittavaa.
Onko toi Vanha Liitto Ry rekistöröity yhdistys. Täälläkin on ollut kaikenlaisia väitteitä. Onko se vanhojen homojen yhdistys, vai mikä lienee. Komisaariokin kiireiden keskellä väittää ainakin jottei ole.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_wKf71Zc2akJ:keskustelu.suomi24.fi/node/8204682 onko vanha liitto ry yhdistys&cd=2&hl=fi&ct=clnk&gl=fi
kaikki lattialle..
Vaatteita noin saa kohdella. Minä olisin vienyt kierrätyskeskukseen, mutta eivät laskeneet sisälle peloittavan olkomuotoni takia. Olisin vienyt vanhan isoäitini yöpaidan. Iso äitini oli Vanhan Liiton mummoja. Haisin lasolille, jota otin kun janotti niin kovin.