tunteita

2 vuotta tää on aivan sairasta oisko mitään ikävän poisto lääkkeitä x-x
8353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

yhteyttä muhun,rakas..

Äänestä

hynttyyt yhteen..sillä miehellä on tosi suuret tunteet sua kohtaan. Ihan olisin hyvilläni, vaikka häihinne kutsuisitte.

Äänestä

sama virus täällä.yli 2 vuotta jo.tän on luputtava jo.Oisko vaan kerrottava,tuli mitä tuli.Helpottaisi ainakin.
Vaikka kuinka takoo päähänsä,että koita unohtaa..prk...joo tiedetään nää palstat ei auta ollenkaan.

Äänestä
  • sana..luputtava...kele.. Mitä sä vielä jahkaat...

    Äänestä

  • Täällä on podettu muutakin virusta kuin flunssaa. Kaksi vuotta tulee itselläkin täyteen. Tunteihin ei näemmä järjen takominen auta. Antaa sitten olla.

    Äänestä

  • ois tietenkin kirjoitti:

    sana..luputtava...kele.. Mitä sä vielä jahkaat...

    pilkunviilaaja.En jahkaa,vaan lopetan hänen ajttelemisen,niin eikös ne tunteet laimene. Ja muutenkin ,kun
    se kuva hänestä on muuttunut viime aikoina.Ei ollutkaan ihan sellainen,minkä kuvan sain.Täytyy jahkailla
    vielä tämä ilta.Ja päätös sitte pitää.Oli tulos mikä oli.Lorun loppu tässä ja piste.

    Äänestä

  • koittakaa nyt hipsiä toistenne kainaloon..koko seurakunta odottaa..

    Äänestä

  • ´´´´´´´´ kirjoitti:

    koittakaa nyt hipsiä toistenne kainaloon..koko seurakunta odottaa..

    Millainen on seurakunta - keitä siihen kuuluu?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ollu jo kirjoitti:

2 vuotta tää on aivan sairasta oisko mitään ikävän poisto lääkkeitä x-x

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu