Treenaamaan?

Tällainen musiikki soi äsken salilla. Treeni meni ihan mukavasti. Entäs sun urheilut? Olitko jo tänään vai menetkö? Hauskaa illanjatkoa sinulle.

http://www.youtube.com/watch?v=EKmYlnQv_dg
2210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jaksa enää paljon urheilla... Tähän ikävöimiseen menee yllättävän paljon voimia, niin ei jaksa :)

Äänestä
  • Onhan tämä ikävöiminen tosiaankin rankkaa, kuten sanot. Mutta, toisaalta urheilu ja ulkoilu piristää niin tuo ikäväkin vähän helpottaa, edes hetkeksi. Mä ainakin voin paremmin kun urheilen.

    Hyvää illanjatkoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pinjan päivänä. kirjoitti:

Tällainen musiikki soi äsken salilla. Treeni meni ihan mukavasti. Entäs sun urheilut? Olitko jo tänään vai menetkö? Hauskaa illanjatkoa sinulle.

http://www.youtube.com/watch?v=EKmYlnQv_dg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu