FFX-2! Hjelp!

Mitäs siel paikassa sen jälkeen kun Yuna on laulanu/tanssinu niille siel ilmalaivas ku menee sinne HOTSPOT paikkaa, kun siel hotellissaks se oli missä se ukko sanoo jotain "I have data's"
Sit niist pitää maskaa 10 000 giliä. Pitääks ne ostaa? O.o

VaStAtKaA!
1139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siitä saa samassa kylässä joltain toiselta enempi fyrkkaa. Kannattaa toki tallettaa ennenkuin alkaa etsiä kylästä ostajaa, sillä sitä voi mennä 10000 hukkaan. 90000 voi netota jos käy zäkä, kun ostaja on se joksi viimeiseksi sitä luulisit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Steelix kirjoitti:

Mitäs siel paikassa sen jälkeen kun Yuna on laulanu/tanssinu niille siel ilmalaivas ku menee sinne HOTSPOT paikkaa, kun siel hotellissaks se oli missä se ukko sanoo jotain "I have data's"
Sit niist pitää maskaa 10 000 giliä. Pitääks ne ostaa? O.o

VaStAtKaA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu