Oltaspa

me saatu yksi yö lisää niin olisin voinut päästää susta irti.
4234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sitten olisi käynyt. Tuossa tapauksessa parempi, kun ei saatukaan.
Miksi ajattelet noin ?

Äänestä

saatu, nii ei saatu ja sillä sipuli. Oisin kyllä halunnu sun kanssa ainaki miljoona yötä ja päivää lisää!

Äänestä
  • Niimpä.mitäpä meille jäi tästä käteen.

    Äänestä

  • s.ö.s kirjoitti:

    Niimpä.mitäpä meille jäi tästä käteen.

    Hyi, joku keräilijä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vaan mä kirjoitti:

me saatu yksi yö lisää niin olisin voinut päästää susta irti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu