En ehdi enää palstoille

Olen alkanut harrastamaan seksiä, se vie kaiken ajan.
6245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...se tekee sinut onnelli seksi.

Äänestä
  • rakastaja tulee kohta töistä tänne ja sitte nussitaan! :)

    Äänestä

  • tyttö. kirjoitti:

    rakastaja tulee kohta töistä tänne ja sitte nussitaan! :)

    ois ns. Pakkopanoa!

    Äänestä

ja hyviä panoja vai miten sen sanois paremmin. Hyviä ottoja ja antoja vielä lisäks :D :D

Äänestä

outo höpöttäjä:)

Äänestä

näin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sorit kirjoitti:

Olen alkanut harrastamaan seksiä, se vie kaiken ajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu